• Trzeciak44 minut(y) temu
    @MaciejOlek - przy okazji witam i zachęcam do zajrzenia, wiadomo gdzie. :P
  • MaciejOlek44 minut(y) temu
    @Trzeciak - witaj. No tak. Wszak finał Kidsa. Wiem, gdzie zajrzeć, ale to potem.
  • pulkownik16 minut(y) temu
    Daję drugą szansę Żywiołom Saszy, po premierze w Player odpuściłem po 1 odcinku :P
  • Alek122414 minut(y) temu
    Moim zdaniem nie zawiedziesz się
  • Maciej T.14 minut(y) temu
    Witam w piąteczek
  • pulkownik13 minut(y) temu
    @Alek1224 no Boczarska i moje ukochane miasto to ogromne plusy, ale 1 odcinek bardzo zmęczyłem.
  • Jordi13 minut(y) temu
    @pulkownik 1ep jest ewidentnie najsłabszy.
  • Jordi12 minut(y) temu
    Dalej jest coraz lepiej z akcją, a ostatnie epy bardzo dobre. Tylko czasem uśmiechnąć się można na efekty, no ale ewidentnie Sasza nie miała budżetu np Chyłki ;)
  • Jordi12 minut(y) temu
    @pulkownik najlepsze będzie jak będą w korku stać w jednokierunkowej ulicy pod prąd - nie zasłonią znaków i zonk :lol:
  • pulkownik11 minut(y) temu
    @Jordi ta kamienica z 1 odcinka to nie jest Kościuszki?
  • Jordi11 minut(y) temu
    No i 20 ujęć jak jadą jednym i tym samym, 50-metrowym odcinkiem Ogrodowej od Zachodniej do Nowomiejskiej xD
  • Jordi11 minut(y) temu
    @pulkownik no albo Zachodnia.
  • Jordi10 minut(y) temu
    W każdym razie nie Ogrodowa jak mówią w serialu ;)
  • Jordi10 minut(y) temu
    Mamy Plac Wolności, będzie Brama Miasta w serialu, ten biurowiec naprzeciwko ŁDK.
  • Jordi9 minut(y) temu
    OFF Piotrkowska chyba też z tego co pamiętam.
  • Alek12249 minut(y) temu
    Zastanawiam się czy obejrzeć Prime Time na Netflixie bo czekałem a z drugiej strony bardzo zniesmaczyło mnie to co się wydarzyło wokół filmu (ten list choćby)
  • pulkownik9 minut(y) temu
    Wg mnie to jest Kościuszki, bardzo podobna do starej obrzydliwej kamienicy gdzie moja koleżanka mieszkała :D
  • kamol9 minut(y) temu
    @Alek1224 Jest serio spoko, warto zobaczyć ;)
  • pulkownik8 minut(y) temu
    Pewnie, że warto. Chociaż jak wczoraj myślałem o tym filmie, to jednak opadł mi zachwyt xD
  • Alek12247 minut(y) temu
    Jeżeli to oczywiście jest prawda co autor tego listu pisze
  • bucik117 minut(y) temu
    @pulkownik mówię Ci oglądaj "Saszę", wciągniesz się, ja już czekam na kolejny sezon. Pierwszy odcinek może i był nudnawy,ale z odcinka na odcinek co raz lepszy
  • kamol6 minut(y) temu
    Według mnie, nie ma nic złego w inspiracji tym wydarzeniem. Parę elementów też zmieniono, m.in. datę, dodano kilka rzeczy. Ja dopóki @pulkownik nie opublikował tego filmiku, nawet nie wiedziałem, że inspiracja była. Też bez przesady :P
  • kamol5 minut(y) temu
    Mnie też refleksja, co do zakończenia wzięła no i...... hmmmmmm, chyba czegoś innego się spodziewałem XD, ale film spoko :)
  • pulkownik2 minut(y) temu
    hahahaha Boczarska na przesłuchaniu xD
  • Jordichwilę temu
    @pulkownik tam w ogóle miejscami to wygląda jakby bombę atomową zrzucili. Zdanowska parkingami chce te ruiny pozasłaniać.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się