• dida1231440 minut(y) temu
    @Jordi - z tymi zimówkami nie byłbym taki pewny.
  • dida1231439 minut(y) temu
    Zgarną FIS, zgarną biathlon i tyle ich widzieli. 😂😂
  • dida1231438 minut(y) temu
    Uważajcie, jak Szwedzi kupią prawa do Igrzysk Europejskich. 😂😂
  • kamil250538 minut(y) temu
    @Jordi ich "seriale originals" w większości były już w CANAL+ i Ale Kino+. Wczoraj w Ale Kino+ kolejna ich koprodukcja - "Dochodzenie". Swoją drogą dość ciekawy serial o głośnej sprawie morderstwa dziennikarki na jachcie.
  • kamil250537 minut(y) temu
    @dida12314 do 2022 prawa ma Eleven
  • Alek122436 minut(y) temu
    No właśnie, to jest ważna kwestia, bo przez 2 lata oni tego nie będą mieć jeszcze
  • dida1231436 minut(y) temu
    Trzeba się oswajać z faktem, że sport wchodzi w streaming
  • Alek122435 minut(y) temu
    Myślę że stacje telewizyjne się nie poddadzą
  • Alek122435 minut(y) temu
    Poza tym oni muszą jeszcze coś ogarnąć na dziś, na teraz od następnego sezonu żeby przez 2 lata się utrzymać
  • Manieq33 minut(y) temu
    Jeszcze dłuuuugo dłuuuugo sport będzie się trzymać w TV - jeśli za bardzo pójdą w streaming, to zaraz będzie dużo będzie narzekań "że słaba jakość", "że się ciągle buforuje", "że w telewizji to wszystko widać, a w internecie to rewia pikselozy jest" :P
  • Jordi32 minut(y) temu
    @kamil2505 Ale kino to najlepszy kanał filmowy w tym kraju taka prawda.
  • Jordi31 minut(y) temu
    @dida12314 nie wnerwiaj mnie zima ma być na ES :P
  • kamil250522 minut(y) temu
    Eleven jak nie przedłuży praw do ligi włoskiej to naprawdę będzie cienko
  • kamil250522 minut(y) temu
    @Jordi też uwielbiam Ale Kino+. Dzisiaj wieczór z filmami Ozona. ;)
  • Alek122411 minut(y) temu
    Chociaż ja myślę że to wszystko jeszcze może się pozmieniać bo już ludzie z Viaplay mówią o rozmowach, negocjacjach
  • beka10 minut(y) temu
    @Manieq Do tej listy dodałbym jeszcze opóźnienia streamingu względem transmisji w linearnej telewizji.
  • Tomasz_B10 minut(y) temu
    Cóż to za newsy Alek :huh:
  • kamil25057 minut(y) temu
    @Alek1224 niby tak, ale z drugiej strony jeżeli sprzedadzą sublicencji na cokolwiek to jaki sens startować z własnym serwisem? To takie prawa gdzie przeciętny widz zadowoliłby się tym co dostałby w ramach sublicencji. Ja np mam C+ i Eleven a z ligi niemieckiej przez cały sezon obejrzałem tylko Der Klassiker. I to by było na tyle.
  • Jordi4 minut(y) temu
    @kamil2505 stacjom dadzą 2 najgorsze mecze Bundes i już, a Lewy dla nich i w ogóle.
  • kamil25053 minut(y) temu
    Ciekawie jest we Francji. Tamtejszy CANAL+ do końca sezonu transmituje wszystko z ligi krajowej - Ligue 1. Ma być nowy przetarg, ale już zapowiedział, że chce zachować tylko pakiet najlepszych meczów, bo reszta się nie opłaca. Francuska liga liczy na DAZN, ale DAZN chciałoby wystartować z własnym kanałem tv na początku (Mediapro nie dało rady) na co CANAL+ nie chce się zgodzić, by nie wpuszczać na rynek konkurencji. I jest znowu pat. Ciekawe jak tym razem się to skończy.
  • kamil25051 minutę temu
    @Jordi tylko kto się na to zgodzi? Jeżeli jakiś deal na ligę piłkarska to na podobnej zasadzie jak teraz C+ i Eleven. Innej możliwości nie widzę. Nikt się nie zgodzi na mecze jakiś "ogórków" z końca tabeli.
  • dida123141 minutę temu
    Ja z Bundes to oglądam mecze Lewego + Der Klassiker
  • Alek1224chwilę temu
    Ale ja bym się śmiał gdyby Robert odszedł z Bayernu 😅
  • dida12314chwilę temu
    @kamil2505 - czyli coś, jak było z 10 lat temu. Prawa na ekstraklasę miało C+, ale dla siebie na wyłączność zostawiło najlepsze mecze, a na resztę dawało sublicencje.
  • dida12314chwilę temu
    @Alek1224 - Zahavi dąży powoli do tego. Jakby do takiej Anglii lub Hiszpanii odszedł? 😂😂

Zaloguj się  •  Zarejestruj się