• Kamil19988 minut(y) temu
    HP jeszcze trwa?
  • Jordi7 minut(y) temu
    @Asjata kolega to wiesz kij, ale pewno jak się dowiedzieli że to dużo więcej niż kolega to się wściekli ;)
  • Jordi7 minut(y) temu
    @Kamil1998 edycja cała jest nagrana, a dziś dopiero mieliśmy półmetek w tv.
  • Jordi6 minut(y) temu
    HP półmetek ma później niż LI finał, no i HP ruszyło wcześniej niż LI ;D
  • Asjata6 minut(y) temu
    Emergency Kornelia z ultimate power i wybiera jednego gościa, a babka z pary leci - tak chyba będzie :lol: (Jeśli ploty się potwierdzą)
  • Jordi5 minut(y) temu
    No już tak raz zrobili.
  • Jordi4 minut(y) temu
    @Asjata ale wiesz co jest najlepsze?
  • Asjata4 minut(y) temu
    @Jordi Co dokładnie?
  • Jordi4 minut(y) temu
    Że to manipulują czasem xD
  • donixxx4 minut(y) temu
    Ciekawe czy kolega Oli wie że jest tylko jej kolegą
  • Kamil19983 minut(y) temu
    @Jordi Dzięki, jedynym słowem dramat.
  • Asjata3 minut(y) temu
    @Jordi A no - ona powiedziała 12 bilet, a że jest teraz 20 - czyli pokazali to znacznie później niż nagrali :lol: I dla mnie chyba dobrze bo historia sezonu im i nam widzom się nie sklei :D
  • annawoj11042 minut(y) temu
    ale ten trener Kanapowców tragicznie wygląda z ta farbowaną brodą, jakoś wcześniej zdecydowanie lepiej było
  • Jordi2 minut(y) temu
    RR jutrzejsze było 2 lutego. A Olka gada o 20 stycznia xD
  • Jordi2 minut(y) temu
    @annawoj1104 ja go w ogóle nie lubię.
  • annawoj11041 minutę temu
    @Jordi w 1 edycji był super w 2 ogólnie cała edycja mi sie nie podobała i odpusciałam w połowie
  • Jordi1 minutę temu
    @annawoj1104 rozkminiaj z nami bazę Olki xD Produkcja cwanie wplecie wątek tylko nawalili z datami :lol:
  • Asjata1 minutę temu
    @Jordi Jednak dobrze chyba to zrobią, ze pokażą to później jak pisałem wcześnie: historia sezonu im i nam widzom się nie sklei
  • donixxx1 minutę temu
    @Jordi chcieli montażem utrzymać to w tajemnicy a teraz im się przyda ten materiał bo będzie wchodził wreszcie
  • Jordi1 minutę temu
    @Asjata no pomysł dobry, tylko mogli jakoś przemontować to :lol:
  • Kamil1998chwilę temu
    @Jordi Klatkę B oglądałeś?
  • Jordichwilę temu
    Na wykopie już przewidują ostrą orkę Olki wszędzie w necie że chciała oszukać xD
  • Jordichwilę temu
    @Kamil1998 dawno temu pojedyncze epy. Najlepsze było jak Baśka Perfekcyjną Panią Domu robiła :P
  • annawoj1104chwilę temu
    teraz Michał wejdzie?
  • Asjatachwilę temu
    @Jordi Oczywiście, że będzie - ale jeszcze jest szansa, ze sami się jakkolwiek wykopią przed wejściem Kornelii

Zaloguj się  •  Zarejestruj się