• Jordidzisiaj, 0:41
    TWIST! :o
  • Jordidzisiaj, 0:42
    Boże co za idioci...
  • Jordidzisiaj, 0:43
    Nie rozumiem tych ludzi. Mówią jedno robią drugie... I ten tekst o rodzinie :o
  • Jordidzisiaj, 0:46
    Luiza ❤️
  • Jordidzisiaj, 0:49
    Jutro do pierwszej reklamy nie ma po co oglądać same bzdury. Druga połowa za to dobra epa.
  • Jordidzisiaj, 0:49
    Dobranoc :)
  • Ogorekdzisiaj, 0:57
    Dobranoc wszystkim :)
  • MaciejOlekdzisiaj, 2:05
    Dobranoc :)
  • dida12314dzisiaj, 8:15
    Siemka. A ja mam do was pytanie : O.S.T.R jest jeszcze w Canal+ komentatorem i ekspertem od Premier League?
  • dida12314dzisiaj, 8:24
    WP nieoficjalnie dotarło do tego, co może być z obostrzeniami, ale ostatnimi razy pudłowali z długością obostrzeń, więc pytanie, czy warto im ufać.
  • pulkownikdzisiaj, 8:25
    @dida12314 a to dziś konferencja?
  • dida12314dzisiaj, 8:27
    @pulkownik - podobno tak.
  • FelciakPLdzisiaj, 8:27
    @pulkownik To już dziś Niedzielski coś powie. Pewnie znów okłamie rodaków.
  • pulkownikdzisiaj, 8:28
    Mogliby fryzjerów otworzyć, bo już nie chce mi się samemu obcinać xD
  • dida12314dzisiaj, 8:29
    @pulkownik - prawdopodobny scenariusz zakłada regionalne luzowanie obostrzeń.
  • FelciakPLdzisiaj, 8:30
    @dida12314 Ciekawe, gdzie otworzą. Mam taką nadzieję, że tych fryzjerów otworzą.
  • pulkownikdzisiaj, 8:31
    @dida12314 No to w mazowieckim pewnie nie poluzują xD
  • Kubibdzisiaj, 8:37
    Derek Chauvin winny śmierci Floyda
  • kacper3100dzisiaj, 8:47
    Dobrze, że został skazany, ale denerwuje mnie też, że z tego całego George'a zrobili nie wiadomo jakiego "bohatera". Niektórzy nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć, że Floyd sam był bandytą.
  • DAWIDKI36 minut(y) temu
    A u nas jak w Krotoszynie była podobna sytuacja to ręka rękę myje. PSLowska sitwa chroni policję.
  • semperadastra30 minut(y) temu
    @DAWIDKI To znaczy tylko, że w Krotoszynie jeszcze nie ma takiej głupoty jak w USA :)
  • Jordi28 minut(y) temu
    @pulkownik no już przed świętami przebąkiwano powrót do stref żółtych i czerwonych. To Łódzkie bankowo czerwone będzie xD
  • Dominik1989126 minut(y) temu
    Przez te ich konserwacje przez tudzień mi nic nie bedzie odbierało.
  • DAWIDKI25 minut(y) temu
    @semperadastra tylko że tu faktycznie naćpanego gościa policja udusiła. Ratownicy nawet podali, że policja kazała im go reanimować mimo że już był trup.
  • semperadastra23 minut(y) temu
    Nie wiem jak tam było, ale jak słyszę że gość naćpany się awanturował, to w sumie wygląda jakby sam się o guza prosił :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się