• semperadastra28 minut(y) temu
    @MB89 "Konfederacja to dla mnie mały PiS", "Jedyną szansą na normalność jest Hołownia" - no nie, nie i nie... xD Co Konfa ma wspólnego z PiSem ??? :O Zupełnie inne struktury i styl. A Hołownia to przystaweczka POKO, nawet nie wiesz jak szybko, by go wchłonęli. I te transfery platformianego betonu, typu Mucha czy Hennig-Kloska (wywodzi się z Nowoczesnej) to też nie przypadek :)
  • semperadastra27 minut(y) temu
    Hołownia nawet studiów nie potrafi skończyć, o czym tu w ogóle rozmawiać, płaczek, nieudacznik, lawirant... :/
  • semperadastra27 minut(y) temu
    100 razy wolę Konfederację, nawet pomimo odlotów Korwina, Brauna czy Sośnierza czasami :)
  • Manieq25 minut(y) temu
    No już na pewno liberałowie i lewica lecą głosować na "naprawdę niezależną i najmniej poprawną politycznie" partię. Każda partia ma swoje zalety, ale Konfa nie współgra z moimi poglądami politycznymi ;)
  • DAWIDKI23 minut(y) temu
    @semperadastra Konfa jako jedyna nie glosowala za lockdownem, ale głosowali za przepisamo aborcyjnymi :)
  • semperadastra22 minut(y) temu
    @DAWIDKI To źle ?
  • Manieq22 minut(y) temu
    Jeszcze post scriptum mojej wypowiedzi, żeby nie było, że dokonałem się jakiejś manipulacji - Poza tym Konfa w pewnej istotne części wybiła się na tezie "o, paczcie jak ten Mencen orze tę złą lewaczkę, uga buga". Sorry, do mnie to nie trafia.
  • DAWIDKI22 minut(y) temu
    Najlepsze jest to, że wszystkie "wolne media" i wszystkie partie prócz Konfy nie mówią że obostrzenia z rozporządzenia Twitterowego są nielegalne...
  • DAWIDKI21 minut(y) temu
    Jakoś nie widziałem by jakiś POKOwiec czy Lewicowiec powiedział na konferencji "tak - obostrzenia są nielegalne"
  • semperadastra20 minut(y) temu
    Nie wiem, nie jestem prawnikiem, ale "nielegalny" chyba znaczy jednak coś innego :D
  • Jordi19 minut(y) temu
    Kurski 106 tysi chce za 30 sekund reklamy na finale LM - pogrzało go doszczętnie :lol:
  • semperadastra19 minut(y) temu
    Po prostu inne przepisy są "ważniejsze", więc można się tym wybronić od np. mandatu, ale nie powiedziałbym, że wydawanie rozporządzeń jest nielegalne :)
  • DAWIDKI18 minut(y) temu
    @semperadastra o tym mówię - slajdami z PowerPointa obecnie mozna sobie podcierać - jakiś przedsiębiorca wytoczy sprawę o odszkodowanie - nie dostanie bo nie ma formalnego zakazu xD
  • DAWIDKI17 minut(y) temu
    A przedsiębiorców broni tylko Konfa i jakiś jeden z Lewicy. Reszta ma wyj*bane na to. Gdyby tej bandzie nierobów od wciskania guzików jak każe szef partii też na cały czas trwania lockdownu zabrać pensje to za 5 dni mielibyśmy zniesione obostrzenia.
  • DAWIDKI13 minut(y) temu
    I stan epidemii bez żadnego trybu. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase
  • semperadastra13 minut(y) temu
    @Manieq A nie no, to masz rację. To internetowe podniecanie się i fanatyzm, bo Mentzen coś tam komuś powiedział, to żenada, sam tym raczej gardzę. :P Ale np. u mnie na studiach (ekonomia) bardzo dużo ludzi miało poglądy bliskie Konfederacji, normalni, ogarnięci ludzie, często z talentem do przedsiębiorczości. Nawet szef całego Instytutu Ekonomii miał poglądy bardzo podobne do np. Mentzena właśnie, pozdrawiam prof. Witold Kwaśnicki. Także to nie jest tak, że to są jakieś oszołomy czy coś ;)
  • DAWIDKI12 minut(y) temu
    @semperadastra ale i tak obraz partii to dziadzia Korwin i szur Braun
  • m199211 minut(y) temu
    Jednak to Braun jako jedyny na poważnie walczy z obostrzeniami i chodzi na protesty antycovidowe, na których nie widziałem żadnego innego posła Konf oprócz czasami Korwina.
  • jas0610 minut(y) temu
    @m1992 No i jeszcze w busie bez maseczek, jak i w Sejmie... Żenada
  • m19929 minut(y) temu
    Braun masek nie uznaje i już. ;)
  • m19928 minut(y) temu
    Jak i całej epidemii, którą nazywa 'mniemaną pandemią'.
  • semperadastra7 minut(y) temu
    @m1992 Bo to taka walka z wiatrakami, a i tak efekt jest taki, że wychodzi się w oczach społeczeństwa raczej na błazna, dziwaka. Sens polityczny takich akcji - żaden :) Bardziej poziom tego typa, co biegał z kamerą po oddziale onkologicznym i go przymknęli ;)
  • m19925 minut(y) temu
    Powiedziałbym w ten sposób: Braun gdyby założył publicznie maskę, straciłby swoją wiarygodność polityczną, bo m.in. na tym swój wizerunek opiera.
  • jas064 minut(y) temu
    Lepsza normalna maska niż respiratory
  • semperadastra1 minutę temu
    @m1992 Chodzi o to, żeby zmieniać system, realizować swoje postulaty, przejmować władzę. Maseczki to dla mnie jakiś kompletnie nieistotny temat, tym samym Braun krótko mówiąc, zajmuje się bzdurami. A cierpi na tym wizerunek i jego, i całej Konfy, przez co trudniej zrobić coś naprawdę sensownego :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się