• Jordi8 minut(y) temu
    Phi :P
  • Jordi7 minut(y) temu
    U nas jest przekonanie że gwiazdy ciekawsze od zwykłych ludzi xD
  • Alek12247 minut(y) temu
    Jastrzębski Węgiel Mistrzem Polski 😅
  • Darilla7 minut(y) temu
    Oglądam prapremierę ślubów. No, Iza i Kamil coraz bardziej się dogadują ze sobą.
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    @Jordi - chyba głównie u szefów programowych, bo u widzów niekoniecznie. Sukcesy takich formatów, jak "Rolnik", "Koło", czy "Sanatorium" o tym świadczy. ;)
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    Znowu spojler :rolleyes:
  • Alek12246 minut(y) temu
    Finalista LM czyli Zaksa przegrała tytuł
  • Ogorek6 minut(y) temu
    @Alek1224 :o
  • Jordi6 minut(y) temu
    Wszystkie programy Kury której ZERO oglądam więc nie liczę tego nawet dla mnie ta telewizja nie istnieje :D
  • Darilla5 minut(y) temu
    @Tomasz_B to byłby spiker gdyby nie fakt, że każdy ma dostęp do odcinka od prawie 48 godzin
  • Darilla5 minut(y) temu
    Spoiler*
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    @Jordi - to są programy mające na liczniku 2-3 miliony widzów. ;)
  • Ogorek5 minut(y) temu
    Spiker :o
  • Jordi5 minut(y) temu
    Poza tym Rolnik i SM to teleturnieje rozrywkowe? Chyba nie.
  • Tomasz_B4 minut(y) temu
    Kto ma ten ma, ja i np. Ogórek nie mamy :rolleyes:
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    A taka najnowsza nowość z gwiazdami na TVN-ie nawet miliona nie przekroczyła. xDDD
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Jordi - programy rozrywkowe ogólnie jak najbardziej. ;)
  • Jordi4 minut(y) temu
    Szczerze? Nawalili, ale doceniam to bardziej niż dzieciarnię, bo wrócili z programem w sobotę. Nie wyszło też ich wina, ale spróbowali.
  • Jordi3 minut(y) temu
    Liczę, że za tydzień wygra z DDD. Po finale Kids do 12% aż skoczyło PC na koniec, a było 8.
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @Jordi - spróbowali, ale mam wrażenie, że bez głowy, te decyzje biznesowe też przypominają ruchy Kurskiego.
  • Jordi2 minut(y) temu
    Nic nie pobije tego karierowicza tysiąclecia i ******* ******** ********* ********!
  • pulkownik1 minutę temu
    Ciekawe kiedy oficjalnie ogłoszą castingi do Mam Talent i przede wszystkim kto zastąpi Hołownię i sami-wiecie-kogo
  • DAWIDKI1 minutę temu
    Power Couple przebija swoim "pompowaniem balonika" Niespodzianki cioci Terentiew. :D
  • Jordichwilę temu
    Ależ mi się załączyły nerwy. Wystarczy wychwalać tu to badziewie rządowe i już byk się we mnie rozbudza...
  • Trzeciakchwilę temu
    Ten program powinien ruszyć 27 lutego (na równi z "TVK") i być promowany miesiąc wcześniej, żeby była większa szansa na sukces - nomen omen - a nie w trzy tygodnie po programie Dwójki i promowany dopiero na dwa tygodnie przed. To, że zrobili też to Iwański z ATM-em - też odpowiedzialni za "sukces" "Hipnozy" też sprawia wrażenie, że Miszczak nie wyciągnął do końca wniosków ze swoich porażek.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się