• Hot Heart21 minut(y) temu
    @pulkownik a nowego odcinka nie ma nadal na VOD :P Nie wiem czy w ogóle w tym sezonie dali od razu po zakończeniu premiery xD
  • pulkownik21 minut(y) temu
    @Hot Heart raz :D
  • pulkownik20 minut(y) temu
    Ja mam wrażenie że oni to Stulecie teraz montują na bieżąco xD Bo nie ma nawet zwiastunów zaraz po emisji w TVP1 a zawsze były
  • Jordi15 minut(y) temu
    Jezu dobija mnie myślenie ludzi, że serial Playera o więzieniu kobiet będzie tym samym co Skazane BO TYTUŁ PODOBNY...
  • Asjata14 minut(y) temu
    Wiecie jak zmniejszyć obraz tu na forum - co dać po pierwszym img?
  • Ogorek14 minut(y) temu
    @pulkownik Po Zenkowemu póki co - TYLKO RAAAZ ;D
  • pulkownik13 minut(y) temu
    "- Nie mów do mnie kobieto! -Chciwa suko będzie lepiej?" :lol: :lol:
  • Hot Heart12 minut(y) temu
    @pulkownik no nawet na IG nie ma żadnych zdjęć i zajawek nowego odcinka, a tego pyskacza strach o cokolwiek zapytać, albo Ci usunie komentarz :D
  • Darilla12 minut(y) temu
    Festiwal piękna (miss/mister Suprnational i miss Polski 2021) odbędzie się nie w grudniu, a w sierpniu :o
  • pulkownik11 minut(y) temu
    Na Super Expressie jest kilka zdjęć z nowego odcinka. @Darilla no to dobrze, może kogoś do TZG zapowiedzą, jak Kucnera xD
  • Darilla11 minut(y) temu
    To się miss Polski 2020 za długo korony nie nanosi
  • Darilla10 minut(y) temu
    @pulkownik Nas najprawdopodobniej będzie reprezentował Daniel Borzewski, więc odpada, bo jest tancerzem 8)
  • Ogorek10 minut(y) temu
    Druga połowa, a Jota wciąż na ławce :o
  • Ogorek10 minut(y) temu
    @Darilla Chyba, że zostanie misterem i zrobią duet z miss xDDD
  • pulkownik9 minut(y) temu
    @Darilla ale zawsze może wystąpić jakaś gwiazda muzyczna, albo aktorka w jury... Na Miss Polski zapowiedzieli Wyszkoni w nowej roli XD
  • Darilla9 minut(y) temu
    @Ogorek hahah on coś gadał, że sobie zrobi kurs tańca towarzyskiego i będzie chciał być tancerzem w tzg :lol:
  • Darilla8 minut(y) temu
    @pulkownik festiwal będzie pod koniec sierpnia, a skład będzie znany pewnie jakoś w lipcu
  • pulkownik7 minut(y) temu
    @Darilla OBY :D Już przebieram nogami na te wszystkie dochodzenia nasze, to jest najlepsza część TZG. :lol:
  • Jordi5 minut(y) temu
    @Asjata ja pojęcia nie mam nie znam się totalnie na tych skryptach xD
  • Jordi5 minut(y) temu
    Nawet w ostatnim epie TZ jest ciekawa sprawa poboczna.
  • Karinkabart3 minut(y) temu
    Karny dla City 1-1
  • Jordi2 minut(y) temu
    Ooooooo Stramowski :o
  • Jordi1 minutę temu
    W końcu się przydał do czegoś w ostatnim epie ;D
  • Darilla1 minutę temu
    @pulkownik chciałam napisać, że oficjalnie w lipcu, a my to pewnie w połowie czerwca wyśledzimy kilka nazwisk ;D
  • Jordichwilę temu
    Co jednak Polsat po decyzji Miszczaka o MT zrobi TzG jesienią?

Zaloguj się  •  Zarejestruj się