• kamil25059 minut(y) temu
    @Jordi masz dość poważne imię.
  • Jordi8 minut(y) temu
    Że Jordi? Czy takie poważne? Bez przesady xD
  • adijos98d8 minut(y) temu
    @Jordi no akurat to zachowanie było trochę dziwne.. ale skąd wiesz jak było na prawdę? Prawdy nigdy się nie dowiemy
  • kamil25057 minut(y) temu
    @Jordi tzn. w naszych rocznikach chyba mało popularne. Ja przez wszystkie szczeble edukacji żadnego Jurka nie spotkałem ;)
  • Ogorek7 minut(y) temu
    @kamil2505 Niedawno był trenerem kadry xDDD
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    A teraz Portugalczyka dali :rolleyes:
  • Ogorek6 minut(y) temu
    A teraz się mówi, że po sezonie wróci do Wisły Płock, którą teraz tymczasowo przejął Bartoszek
  • kamil25056 minut(y) temu
    A słyszałem, że trenera Widzewa wywalili. xD
  • Ogorek5 minut(y) temu
    Podobno Probierza wywalą z Cracovii jak odpadnie z Rakowem w półfinale Pucharu Polski
  • Jordi5 minut(y) temu
    @kamil2505 dużo małych dzieci teraz dostaje takie imię. W ogóle szał na Antonich np to od dekady jest. Wszędzie Antosie są.
  • Kisik945 minut(y) temu
    no Brzęczek musi wrócić do ligowej młócki, to nie jak Nawałka co emeryturkę za chwilę będzie miał
  • Jordi4 minut(y) temu
    Wszystkie 3 zespoły z Łódzkiego grają jak nogi.
  • kamil25054 minut(y) temu
    @Jordi a to zgoda. Za naszych czasów tak nie było. U mnie było dużo Mateuszów, Marcinów, Dawidów xD
  • kamil25054 minut(y) temu
    @Jordi No Bełchatów to chyba nawet spadnie
  • Ogorek4 minut(y) temu
    @kamil2505 I to jak, nie chciał się posłuchać wiceprezesa młodszego od niego i poszedł normalnie prowadzić trening, musiał przyjść ktoś jeszcze oprócz niego i jak byli w parze to dopiero wtedy trener się posłuchał i odszedł :lol:
  • Jordi3 minut(y) temu
    Ja byłem w Bełszato pierwszy raz kilka tygodni temu. Jezu jaka to jest DZIURA :o
  • Ogorek3 minut(y) temu
    A dali Broniszewskiego, który miał bardzo słabe wyniki w klubach, co prowadził do tej pory :lol:
  • kamil25053 minut(y) temu
    @Ogorek dobre :D
  • Jordi3 minut(y) temu
    Gdyby nie elektrownia to już by chyba nie istniało.
  • Jordi2 minut(y) temu
    Brzydkie, same bloki z wielkiej płyty, zero historycznych miejsc tak naprawdę :o To podobnej wielkości Pabianice, a nawet Piotrków są dużo ładniejsze że nie wspomnę o Tomaszowie Maz...
  • kamil25052 minut(y) temu
    @Ogorek ale ten Widzew w sumie nie radził sobie aż tak źle. W sumie ostatnio mogli wyprzedzić Arkę. I to dwa razy, ale Arka też sie potknela. Więc szanse wciąż równe;)
  • Ogorek1 minutę temu
    @kamil2505 Podobno tamten trener, co go wywalili, miał też jakiś konflikt z piłkarzami
  • kamil25051 minutę temu
    @Jordi ale ŁÓDŹ chyba i tak najlepsza z łódzkiego? ;)
  • Ogorekchwilę temu
    @kamil2505 Za to w Stali Mielec wrócił asystent, co 2 tygodnie temu wywalił go Ojrzyński, a wywalili po tygodniu tego, którego zatrudnił Ojrzyński :lol:
  • kamil2505chwilę temu
    Ale to byłaby sensacja gdyby i ŁKS i Widzew wskoczyły do Ekstraklasy ;)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się