• Karol7 minut(y) temu
    We wtorek po północy się zapisałem, od wczoraj już jestem po pierwszej dawce.
  • Karol6 minut(y) temu
    Teraz już szczepi się gówniarstwo 😛
  • Kamilo6 minut(y) temu
    Wczoraj byłem świadkiem, jak pani kasjerka w Lidlu przyznała swoim znajomym, którzy stali w kolejce przede mną, że ona nie będzie żadnym eksperymentem medycznym. Maseczka z odsłoniętym nosem. Więc można sobie radzić.
  • Christianus6 minut(y) temu
    Na TVN 20-lecie debiutu Sistars, a co w tym czasie na Dwójce? Idunia show i relacja z jej baby shower - porzygać się idzie.
  • Karol6 minut(y) temu
    Jedyne czego żałuję, to że nie zaszczepiłem się w piątek. Miałbym weekend na odespanie.
  • dida123145 minut(y) temu
    @Karol - dzięki :D
  • kamol5 minut(y) temu
    @Kamilo W moim Lidlu też większość personelu to team goły nos, albo pod brodą noszą XD
  • Jordi5 minut(y) temu
    W Avios Pała wyprzedza Dwóję - lud nie chce Idusi oglądać. A wyraźnie prowadzi DDTVN :)
  • beka4 minut(y) temu
    @Karol Niestety, do momentu uwolnienia szczepień dla wszystkich chętnych i jednocześnie planowanego rozpoczęcia szczepień w zakładach pracy, pracownicy handlu nie zostali włączeni do grup priorytetowych, mimo że na co dzień stykają się z setkami klientów i są drugą, po pracownikach służby zdrowia, najbardziej narażoną grupą zawodową.
  • pulkownik4 minut(y) temu
    @Christianus poczekaj na koniec programu, dzisiaj jest ostatni program Iduni przed urlopem xD
  • Karol4 minut(y) temu
    W mojej Biedronce chodzą w ogóle bez masek. Rozumiem ich, ale nie popieram.
  • Kamilo4 minut(y) temu
    O, @pulkownik przeżył noc po szczepieniu :evil:
  • Jordi4 minut(y) temu
    Ba 24 wyraźnie wygrywa z PnŚ :lol:
  • Karol4 minut(y) temu
    @beka Ale szczepią się rocznikowo...
  • dida123144 minut(y) temu
    Nie będą się za chwilę z Idą żegnać? :D :D
  • dida123143 minut(y) temu
    W PnŚ oczywiście o baby shower :D :D
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    O to włączę 2 i zobaczę ten teatr
  • dida123143 minut(y) temu
    @Tomasz_B - ja też sobie włączyłem z czystej ciekawości :D
  • beka2 minut(y) temu
    @Karol Wiem że jest taka możliwość, ale chodzi o sam fakt dyskryminacji tej grupy zawodowej.
  • beka1 minutę temu
    Pracownicy handlu nie mogą pozwolić sobie na kwarantanny i chodzenie na L4, gdyby nie ich praca - ludzie nie mieliby co jeść.
  • dida123141 minutę temu
    Idą kwiaty :D
  • Tomasz_B1 minutę temu
    Start
  • pulkownik1 minutę temu
    Jakieś marne te kwiatki :P
  • Manieqchwilę temu
    Boże Przenajświętszy, ile lukru się leje tez na kanale drugiiiiim :afro:
  • Hot Heartchwilę temu
    Jestem przekonany, że Idunia mimo urlopu zagości w PnŚ. Zrobią temat "Jak kobieta czuje się w ostatnich dniach ciąży?" i Ida będzie na łączach :lol:

Zaloguj się  •  Zarejestruj się