• Damianou185 minut(y) temu
    Kraków... ach kiedy to ja byłem, chyba z 11 lat temu :o mam ochotę pojechać tam od dawna :/
  • pulkownik5 minut(y) temu
    Nie cierpię Krakowa xD Mieszkałem tam rok, najgorszy okres.
  • Jordi5 minut(y) temu
    Ja tam swoją Łódź kocham. WAWA godzinę pociągiem ŁKA bardzo wygodnym za 27 zyla jak coś :) Autem nie jeżdżę bo za duży ruch xD
  • Ogorek4 minut(y) temu
    A ja w dzieciństwie, 14 lat temu, to jeszcze ChampCar leciał na Eurosporcie :o
  • Jordi4 minut(y) temu
    Kraków jest specyficzny. Byłem w zeszłym roku pod KRK na urlopie. W Krakowie wystarczyło mi półtora dnia xD
  • Jordi4 minut(y) temu
    Ale Wrocka mi mało było po tygodniu :)
  • Damianou183 minut(y) temu
    Ja byłem w Poznaniu na jeden dzień w 2019 roku... stwierdziłem, że nie ma co zwiedzać, takie miasto na weekend tylko...
  • Ogorek3 minut(y) temu
    No mi też we Wrocku fajnie się chodziło :)
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Mam tam przyjaciół, więc chcąc nie chcąc bywam, a raczej bywałem przed pandemią często, ale nie lubię.
  • Jordi3 minut(y) temu
    Poznań zgadzam się bida z nędzą i ten koszmarny chlebak robiący za dworzec :P
  • Damianou183 minut(y) temu
    @Jordi dokładnie to samo mam z Wrocławiem :) no i ja też widzę, trochę podobieństwa do Szczecina :D to może dlatego tak się zakochałem w tym mieście :)
  • Jordi2 minut(y) temu
    Wrocek tylko mógłby przemalować ten dworzec :P Sraczka taka za przeproszeniem xD
  • Ogorek2 minut(y) temu
    W Poznaniu byłem na stadionie Lecha raz :D
  • Jordi2 minut(y) temu
    Do Wrocka mam 2h autkiem więc też spoko.
  • Jordi2 minut(y) temu
    Szczecin trochę daleko. Niby jest PKPIC Łódź-Szczecin ale 5h ponad jedzie xD
  • Damianou181 minutę temu
    @Jordi No ja mam 5h samochodem i pociągiem. Te 5h pociągiem bardzo szybko mija, dzięki innej trasie ;)
  • Jordi1 minutę temu
    Alison rży 2x więcej niż w 1 epie xD
  • Tomasz_B1 minutę temu
    5 godzin, ale zawsze to morze
    @Jordi to ja tak samo do Cb xDDD jakoś nie ma ochoty do Cb...
  • Ogorek1 minutę temu
    Szczecin odwiedziłem przy okazji Tall Ship
    @Tomasz_B jakie morze... jeszcze dolicz 100 km, czyli dodatkowe przynajmniej 1,5 godziny
  • Jordi1 minutę temu
    No nieco przyspieszy niedługo bo skończą remont od Kaliskiej do Zduńskiej. O kwadrans.
  • Jordichwilę temu
    @Tomasz_B Szczecin nie leży nad morzem tylko jeziorami.
  • Jordichwilę temu
    Nad morzem jest Świnoujscie.
  • Damianou18chwilę temu
    @Ogorek powtórka w tym roku? :P

Zaloguj się  •  Zarejestruj się