• Trzeciak22 minut(y) temu
    25 punktów na miarę finału "DDD".
  • pulkownik22 minut(y) temu
    Oby zdobyła :)
  • Trzeciak21 minut(y) temu
    @KubaBing - no i niech bierze do Paryża/Lozanny/Valletty Oliwię. :D
  • Darilla17 minut(y) temu
    No no no, Paweł wybrał świetna postać na finał ttbz i mam wrażenie, że to będzie najlepsza Maryla że wszystkich edycji
  • Darilla16 minut(y) temu
    To chyba nie spoiler skoro zwiastun już hula
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    Troszkę Matysiak pod koniec się pogubiła, niemniej zdecydowanie dziś bardziej Ania i Staszek zasługują na finał, niż Ola i Damian.
  • Darilla15 minut(y) temu
    Albo mnie Ola zmyliła swoim tiktokiem, albo będzie dogrywka ;)
  • Darilla14 minut(y) temu
    Bo miała na sobie strój, który w tym odcinku nie był użyty
  • Darilla14 minut(y) temu
    A nie zapowiada się że będzie w finale
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    Każdy z jurorów średnio musi 8,5 punkta przyznać, by Ania ze Staszkiem trafili do finału z Roxie i Oliwia.
  • Ogorek9 minut(y) temu
    Ania i Staszek w finale!!!
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    Ania i Staszek drugą finałową parą. Odpadają - trochę na własne życzenie - Ola i Damian!
  • Ogorek9 minut(y) temu
    Koniec passy Damiana
  • pulkownik8 minut(y) temu
    No i Kordas nie wygrał xD
  • Darilla8 minut(y) temu
    Jak to mówią do trzech razy sztuka. Za czwartym już nie wyszlo
  • Trzeciak8 minut(y) temu
    10 000 zł idzie na Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, a za tydzień walka o dzisiejszą wygraną w "Postaw na milion" i główną nagrodę "KF". :D
  • Darilla7 minut(y) temu
    Damianowi po prostu bardziej podpasowal taniec towarzyski
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    @Ogorek - za to Roxie nadal będzie kontynuować passę - wygrana w "The Voice Kids", wygrana na Eurowizji Junior 2018, a za tydzień... :D
  • kuc121020044 minut(y) temu
    Boję się że będzie the ride :twisted:
  • Darilla3 minut(y) temu
    @kuc12102004 ja mam pewną obawę że Rafał wystąpi jako gość w finale DDD
  • kuc121020043 minut(y) temu
    Nie bo już w Roterdamie
  • Ogorek2 minut(y) temu
    Ale zdalnie, kto wie :twisted:
  • kuc121020041 minutę temu
    Jest the ride :twisted:
  • kuc12102004chwilę temu
    Miłej zabawy
  • Trzeciakchwilę temu
    Powiem coś kontrowersyjnego, ale im bliżej finału, tym bardziej jestem zdania, że dobrze, iż odbyła się trzecia edycja "DDD". Owszem - wyniki oglądalności są bezlitosne i kontynuacji nie będzie, ale z tego formatu po prostu nie da się już więcej wyciągnąć, zresztą Holendrzy nawet nie chcieli tym bardziej po wchłonięciu Talpy 1.0 w struktury ITV Studios. Rok temu było dużo bardziej żal formatu, szczególnie, że lepszą i bardziej wyrównaną edycję brutalnie przerwał wybuch pandemii koronawirusa.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się