• Darilla12 minut(y) temu
    @Hot Heart Waleria z Piotrem - miesiąc, góra dwa
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    @pulkownik - jestem w szoku, ale Gilon z każdą edycją robi regres. Od poziomu Manowskiej - do której i tak brakowało - idzie nawet już w kierunku poziomu Jastrzębskiej, która "rewelacyjnie" poprowadziła twór pt. "Kto poślubi mojego syna?". :o
  • Darilla10 minut(y) temu
    Anna i Czarek 3 miejsce
  • Karinkabart10 minut(y) temu
    Ania&Cezary zajęli 3. miejsce
  • KG210 minut(y) temu
    Największym plusem TZ oprócz aktorów są wg mnie te praktycznie płynne przejścia od mega dramatów do np. śmieszkującej Breszki. I to się udaje! Jestem w szoku
  • pulkownik10 minut(y) temu
    @Trzeciak nie no, ona nigdy nie miała poziomu Manowskiej :D Natomiast Klaudia El-Dursi jest kilka półek wyżej niż Gilon, a przecież Karolina dłużej pracuje w telewizji i więcej prowadzi niż Klaudyna
  • N-O-R-O-N10 minut(y) temu
    A ja już obejrzałem odcinki Brzyduli z przyszłego tygodnia nie korzystając z Playera xD :evil:
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    @pulkownik - myślę, że jeszcze rok i spokojnie będzie można równać El Dursi np. z Gabi Drzewiecką. Takie osoby wchodzą i wiedzą jak się prowadzi takie programy. ;)
  • pulkownik8 minut(y) temu
    Mnie tam Love Island ani ziębi ani grzeje, oglądam przypadkowo (najcześciej po TZG, albo w niedziele), ale Hotel dużo fajniejszy - knucie, intrygi, fajna wyspa. Uczestników nie oceniam, bo nie znam tych ludzi z Love Island ale trochę się czuje jakby to było kręcone w Wołominie z lat 90 a nie w Hiszpanii :P
  • KG28 minut(y) temu
    Najlepsza postać z Brzyduli to adwokat, ja nie mam żadnych wątpliwości. Adwokat + Violka razem to bomba
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    Uczestnik do uczestniczki w "Love Island" - "Moja Ty Du*eczko". No tego w "HP" próżno szukać.
  • Jordi7 minut(y) temu
    TZ olac epy 1-3 i oglądać od 4. Świetny poziom wręcz momentami.
  • KG26 minut(y) temu
    Turek to jest dramat, jak ktokolwiek mógł pomyśleć "to będzie fajne"...
  • Jordi6 minut(y) temu
    @pulkownik HP3 lepsze ewidentnie ale na razie to jest niestety najsłabsza edycja jeśli chodzi o knucie.
  • pulkownik5 minut(y) temu
    Patrząc na tych karków z LI to raczej Sajmon, Marcin czy Maurycy z HP by nie zostali „wyspiątkami” xD
  • Jordi5 minut(y) temu
    Mam nadzieję że tak produkcja pacnie zaraz jakiś twist i rozbiją Bibuchę lub Natalię...
  • Jordi4 minut(y) temu
    Za dużo pewnych par jest...
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Nie no Marcin i Nathalia to jedyna para której kibicuje :P chociaż czekam na powrot Baśki i ze zrobi rozpierduche :lol:
  • KG23 minut(y) temu
    Jeszcze wracając do VK. Marina musiała "zaśpiewać" parę wersów, żebym ogarnął, że to po polsku :lol: :lol: Dykcja rip
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @KG2 - dużo więcej się mówi nie tyle o śpiewie, co stroju Mariny, jak na dziecięce show delikatnie mówiąc zbyt odważne.
  • Jordi1 minutę temu
    @pulkownik weź jak czytam ploty to załamany jestem. Oby Baśka wróciła po wylocie Krycha...
  • Jordichwilę temu
    Jezu te filmiki to straszna nuda a oni rżą jak głupi :o
  • Darillachwilę temu
    @Jordi Waleria to się chichra przez 3/4 edycji
  • pulkownikchwilę temu
    Ja już dziś pisałem - podziwiam determinację Mariny, że jej się chce nadal próbować wybić w muzyce, mimo że ani to nie jest dobra muzyka a Mariny po prostu nikt nie lubi bo jest wyniosła i niesympatyczna xD Kolejny co marnuje talent i potencjał, jak Szroeder. Tyle że Natalii nie da się nie lubić. Mariny nie da się lubić :P
  • Jordichwilę temu
    I muzyczka z NND jak Dowborowa ogląda zagrzybione chaty :lol:

Zaloguj się  •  Zarejestruj się