• Trzeciak26 minut(y) temu
    To już więcej osób śledziło tam ostatnie Konkursy Piosenki Eurowizji Junior. ;)
  • Jordi25 minut(y) temu
    @Trzeciak tę co wyła jak walenie i morświny też?
  • Trzeciak25 minut(y) temu
    @Jordi - jaka hybryda?
  • Jordi25 minut(y) temu
    aaaa Greatest a nie Masked :lol: Źle przeczytałem xD
  • Jordi24 minut(y) temu
    No to też przecież rozjechane zostało przez MS w UK choćby :P
  • Trzeciak24 minut(y) temu
    @Jordi - zdalny Konkurs, gdzie Hiszpania ponownie zajęła najniższe miejsce na podium obejrzało tam ponad 1,5 mln widzów, i to 5 godzin wcześniej. ;)
  • Trzeciak24 minut(y) temu
    @Jordi - no tak, ale też format marny. ;)
  • Jordi24 minut(y) temu
    nawet nie wiem kto tam teraz Hiszpanię reprezentował. Siedzi mi w głowie ta wyjca co z Viki przegrała i Kazachem :P
  • Kacper23 minut(y) temu
    Elo, napiszcie do Satkuriera, że certyfikat nieważny
  • Trzeciak23 minut(y) temu
    @Jordi - Solea z piosenką "Palante". Niemniej Melani wywarła na mnie dużo lepsze wrażenie, nawet mimo kilku fałszów. ;)
  • Kacper22 minut(y) temu
    Po wejściu na forum wyświetla się komunikat o niebezpieczeństwie
  • Jordi21 minut(y) temu
    To nie było kilka fałszów, to był jeden wielki fałsz i pianie koszmarne aż uszy opadały :P
  • Trzeciak16 minut(y) temu
    A w holenderskich mediach dyskusja czy "The Voice of Holland" nie powinien iść na roczna lub dwuletnią przerwę. Powodem dość słaby poziom talentów, a według tamtejszego dziennika "De Telegraph" - jeden z finalistów w ogóle nie powinien się tam znaleźć. Skąd my to znamy? :D
  • KG210 minut(y) temu
    Melani była absolutnie wspaniała ❤️ W arenie na żywo zrobiła niesamowite wrażenie, miała chyba największe brawa (oprócz Viki i Roksany). Mam nadzieję, że wkrótce pojedzie na dorosłą :)
  • MaciejOlek8 minut(y) temu
    Witajcie wtorkowo. Też się zgodzę, że Melani na JESC była dobra. :) A co do The Voice of Holland - roczna przerwa może się przyda. Wyjdzie na dobre.
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @MaciejOlek - tylko przerwa raczej nastąpi nie teraz. RTL Nederland z ITV Studios Netherlands ma podpisaną umowę na trzy główne wariancje "Voice'a" do przyszłego sezonu 2021/2022.
  • KG26 minut(y) temu
    Tymczasem "Arcade" weszło na listę Billboard Hot 100. Duncan błyskawicznie zdobywa nowych słuchaczy ❤️
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    U nas też przynajmniej dwie najbliższe jesienie z "TVoP", bo jest umowa do sezonu 2022/2023 między TVP, Rochstarem i ITV Studios. ;)
  • pulkownik6 minut(y) temu
    "Dziś o 20:10 TVP1 pokaże Galę z udziałem laureatów konkursu "Polskie Serce pękło - Katyń 1940". Poprowadzą ją Ida Nowakowska i Rafał Patyra." Mój Boże, co by ta telewizja zrobiła bez Iduni :)
  • MaciejOlek6 minut(y) temu
    @Trzeciak - no to jak nie teraz, no to za rok... A Duncan przeżywa jakby renesans.... Cieszy to.
  • KG23 minut(y) temu
    W ogóle z wielkim sentymentem wspominam JESC 2019. Uczestniczenie na żywo tak wielkiej i profesjonalnej produkcji było świetnym przeżyciem. Występ Kazachstanu na żywo to jedno wielkie wow, przepiękne show Idy, scena jak z dorosłej Eurowizji...
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @KG2 - no też jeszcze długo będziemy wracać wspomnieniami do JESC 2019, przynajmniej do momentu kiedy znów nie wygramy Eurowizji Junior, bądź - co oby nastąpiło może nie w tym roku, ale już niedługo - tej dorosłej Eurowizji. ;)
  • pulkownik1 minutę temu
    @Trzeciak jak to może nie w tym roku? Przecież jedziemy po wygraną do Rotterdamu :afro:
  • Jordichwilę temu
    @pulkownik Brzoza nam takie Ride zapewni, że na pierwszym zakręcie wypadniemy :lol:
  • Trzeciakchwilę temu
    @pulkownik - bądźmy razem.... realistami. :joy:

Zaloguj się  •  Zarejestruj się