• Tomasz_B26 minut(y) temu
    Tym więcej plusów
  • Trzeciak25 minut(y) temu
    @MaciejOlek - witaj, ciekawą niespodziankę mam dla Ciebie, wiadomo gdzie? :D
  • jas0625 minut(y) temu
    W eletrical?
  • jas0625 minut(y) temu
    electrical?*
  • semperadastra24 minut(y) temu
    Co do Dudy, w sumie ciekawi mnie, jak będzie się zachowywał, kiedy np. w 2023 opozycja przejmie władzę. Jakby nie było, będzie jeszcze miał 2 lata prezydentury
  • MaciejOlek24 minut(y) temu
    @Trzeciak - witaj, a o co chodzi? Zajrzę potem.
  • Jordi23 minut(y) temu
    o kolejna książka Mroza dostała serial w Playerze :o
  • Tomasz_B23 minut(y) temu
    :o
  • kamol22 minut(y) temu
    Czyli przed nami: Szadź 2, Tajemnica zawodowa 2, Chyłka 5, Skazana, Nieobecni 2, Żywioły Saszy-Ziemia, Misja, nowy serial TVN7, UU6(?), Behawiorysta
  • Jordi21 minut(y) temu
    @kamol no pisałem, że słyszałem pogłoski o tuzinie jak nie lepiej seriali w DCTVN :o
  • J-Will17 minut(y) temu
    A tu się zgodzę z Jasiem, że studia dzisiaj nie są żadnym wyznacznikiem wiedzy czy inteligencji.
  • J-Will16 minut(y) temu
    A w życiu zawodowym bardziej liczą się plecy i układy aniżeli papier
  • MB8913 minut(y) temu
    @semperadastra Kukiz na pewno miał więcej oleju w głowie niż niektórzy posłowie Konfederacji na czele z Korwinem i Braunem.
  • jas0612 minut(y) temu
    Dla mnie prezydent RP może nie mieć nawet nie ukończonej podstawówki. Liczą się dla mnie bardziej poglądy i reprezentowanie kraju aniżeli wizerunek...
  • jas0612 minut(y) temu
    Dla mnie prezydent RP może mieć nawet nie ukończonej podstawówki. Liczą się dla mnie bardziej poglądy i reprezentowanie kraju aniżeli wizerunek...
  • jas0610 minut(y) temu
    Trochę się zagalopowałem. Oczywiście że dla mnie ukończonej podstawówki nie musi mieć.
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    Polska oficjalnie potwierdza udział na Eurowizji Junior 2021 we Francji. Reprezentant zostanie wyłoniony we wrześniu podczas specjalnej "Szansy na sukces".
  • bucik119 minut(y) temu
    @kamol o tajemnicy zawodowej nic nie słuchać na razie, ale drugi sezon musi powstać. Do grona nadchodzących seriali na pewno jeszcze Finałowy sezon Chyłki
  • semperadastra8 minut(y) temu
    @jas06 Myślę, że łatwo można by było nim manipulować, a to jednak nie przystoi takiemu urzędowi ;D
  • MaciejOlek8 minut(y) temu
    No i po co znów się bawią w Szansę dla szympansa? Nie można wybrać wewnętrznie? Potwierdzają, ale ja bym czekał do połowy maja.
  • Trzeciak8 minut(y) temu
    Jednocześnie ruszył też casting do serii "Opole 2022".
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    20222 :o
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    Patrząc jak wcześnie ruszył casting do preselekcji na Eurowizję Junior, to widać, że TVP dużo poważniej traktuje Juniora, niż dorosłą wersję Konkursu.
  • J-Will2 minut(y) temu
    To chyba dlatego iż jest większa szansa na wtgranie juniora niż seniora
  • MaciejOlekchwilę temu
    No ale przez Szansę dużo bardziej prawdopodobna jest powtórka z 2020, niż np. 2018. A można było wybrać wewnętrznie.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się