• dida123149 minut(y) temu
    Ja się przyznam, że udzielam się zarówno tu, jak i tam. Z Satkurierem co mnie łączy to właśnie typowo techniczne kwestie i Vectra. Tutaj mogę się bardziej rozwinąć i nie ukrywam, że więcej czasu tu spędzam. :)
  • Tomaldo Banjo9 minut(y) temu
    ja kiedyś czytałem treści na stronie SK
  • pulkownik9 minut(y) temu
    Ja nigdy chyba nie miałem konta na SatKurierze.
  • Jantar8 minut(y) temu
    @Karol Tego wyglądu forum nie pamiętam. Ale byłam wtedy na mediaboss.pl, a tu jestem od lipca 2011 r.
  • Tomaldo Banjo8 minut(y) temu
    ale jakoś przestałem, a do forum nie zagladałem nigdy
  • dida123148 minut(y) temu
    Ja tam mam, bo mam kontakt z gościem, który ma wtyki w Vectrze i mi podpowiada, co ew. można ugrać u nich pod koniec umowy. :D
  • dida123148 minut(y) temu
    Ale to tutaj można popisać prawie o wszystkim. :)
  • kamil25057 minut(y) temu
    Na SK są osoby, które mają przecieki na temat nowości filmowych w C+, HBO, Cinemax, Netflix czy Amazon. A że filmów dużo oglądam to śledzę co gdzie będzie można zobaczyć.
  • dida123147 minut(y) temu
    A dacie sobie wiarę, że Euro 2020/2021 będą pierwszymi mistrzostwami Europy w piłce nożnej, gdzie będziemy mogli na czacie normalnie pisać. ;)
  • dida123147 minut(y) temu
    Normalnie bym napisał, że IO Tokio 2020/2021 będą pierwszymi, letnimi IO, gdzie tutaj będzie można też się ekscytować emocjami. Ale z tym trzeba się wstrzymać...
  • MB896 minut(y) temu
    A będzie Typer na Euro 2020+1?
  • Tomaldo Banjo6 minut(y) temu
    @dida12314 coraz więcej chmur nad IO się zbiera
  • kamil25055 minut(y) temu
    Dlatego też tu jednak atmosfera znacznie lepsza. Jednak jeden drugiego szanuje.
  • dida123145 minut(y) temu
    Na dobrą sprawę to IO Tokio byłyby w ogóle pierwszymi igrzyskami, bo czat ruszył pod koniec 2018 roku.
  • Tomaldo Banjo5 minut(y) temu
    ponoć w Japonii czwarta fala niebawem się zacznie
  • dida123144 minut(y) temu
    @Tomaldo Banjo - lepiej niech nie kraczą i za dużo o tym nie myślą.
  • Tomaldo Banjo3 minut(y) temu
    ja obstawiam odwołanie
  • dida123142 minut(y) temu
    A jakbyście mieli typować ile medali nasi mogą zgarnąć to więcej czy mniej, niż 11?
  • Tomasz_B2 minut(y) temu
    0 :P
  • MB892 minut(y) temu
    @dida12314 Ja typuję mniej niż 11
  • Tomasz_B2 minut(y) temu
    Jak IO nie będzie
  • Tomaldo Banjo1 minutę temu
    żaden rząd nie chce, żeby wyborcy go zjedli, a w Japonii w tym roku wybory
  • dida123141 minutę temu
    @MB89 - Kozakiewicz właśnie też typuje, że może być mało. I może to być mniej niż 11.
  • dida123141 minutę temu
    W ogóle pandemia krzyżuje plany, jeśli chodzi o kwalifikacje. Powiem więcej : czuję, że możemy mieć pierwszy raz w historii mniej, niż 200 olimpijczyków.
  • dida12314chwilę temu
    Chociaż na ten moment kwalifikację zdobyło 148 reprezentantów.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się