• Jordi45 minut(y) temu
    "HE HE HE HE HE HEHEHEHEEEEEEE" :lol:
  • Jordi45 minut(y) temu
    "Olek, lat 17
    Mój problem polega na tym że po nocach śni mi się ze uprawiam seks ze swoim młodszym bratem. Sen ten powtarza się dosyć często czy to oznacza że jestem gejem??" :o :o :o
  • Darilla44 minut(y) temu
    Co ja mam powiedzieć jak u mnie na wdz w podstawówce zwiedziliśmy miasta na mapach Google. :)
  • Darilla41 minut(y) temu
    W gimnazjum uczyła zakonnica to już wogole nawet tam nie chodziłam. :twisted:
  • Kisik9432 minut(y) temu
    Jordi, ty byłeś chyba pierwszym rocznikiem który poszedł do gimnazjum
  • Jordi28 minut(y) temu
    @Kisik94 trzecim byłem.
  • Jordi28 minut(y) temu
    Mój brat był ostatnim 4-letnim liceum.
  • semperadastra27 minut(y) temu
    O jak dobrze, że nie ma już tej wylęgarni patoli, jaką było gimnazjum :)
  • semperadastra27 minut(y) temu
    Ja niestety też musiałem w tym dziwnym tworze uczestniczyć, nic dobrego ogólnie z tego nie było
  • Jordi27 minut(y) temu
    Ja poszedłem w 2001,a pierwsi poszli w 1999.
  • Kisik9427 minut(y) temu
    aha, to mnie oszukali i powiedzieli że siostra była trzecim a ona rocznik 1990 :P
  • Jordi27 minut(y) temu
    Piątym była.
  • Jordi25 minut(y) temu
    Albo czwatym jeśli poszła do szkoły jako 6-latka.
  • Kisik9424 minut(y) temu
    nie, między nami były 4 klasy różnicy
  • Kisik9424 minut(y) temu
    czyli jak ja w 2 to ona w 6
  • Tomasz_B7 minut(y) temu
    O, to wiemy że kisik to 1994 rok
  • Kisik947 minut(y) temu
    jeżeli dojdzie do tej Superligi, to widzę chyba jeden plus, że wyrówna nam się poziom LM i wtedy będzie mógł ją wygrać równie dobrze klub z Rosji, Turcji czy Grecji
  • Tomasz_B7 minut(y) temu
    Lub z Monaco :P
  • Alek12244 minut(y) temu
    Tak, tylko nie będą tego ludzie oglądali
  • semperadastra4 minut(y) temu
    @Kisik94 Ale to już nie będzie ten sam poziom prestiżu. Teraz też teoretycznie klub z Rosji może wygrać np. LE. Ale coś chyba zbytnio im się nie chce
  • Kisik942 minut(y) temu
    to jestem ciekaw za ile przeje im się oglądanie niemal tych samych drużyn tydzień w tydzień
  • Alek12241 minutę temu
    Jeżeli LM w tym formacie się ludziom nie przejada to to też nie
  • semperadastra1 minutę temu
    @Alek1224 Nie xDDD
  • Kisik94chwilę temu
    bo obstawiam że za jak minie 10 lat tych rozgrywek to niektórzy już widząc w programie 20 mecz Man United - Real Madryt, niektórzy będą woleli zrobić coś innego w tym czasie
  • semperadastrachwilę temu
    Wiadomo, że El Clasico zawsze mimo wszystko robi wrażenie, ale w tym formacie, kiedy to będzie nwm - po kilka razy na rok, to już spowszednieje zwyczajnie

Zaloguj się  •  Zarejestruj się