• mChat
  • N-O-R-O-N48 min temu
    Nasi piłkarze podobno nie wyszli do kibiców, tylko od razu uciekli do szatni :P Super Express: ,,Szokujące zachowanie polskich piłkarzy po blamażu ze Słowacją. Kibice byli im wierni, a dostali potężny cios. Boli!" :lol:
  • semperadastra46 minut(y) temu
    Macie tu takie coś jeszcze na dobranoc :) : https://www.instagram.com/stories/broda_cza_swiat/2596069065550442748/?hl=pl
  • N-O-R-O-N43 minut(y) temu
    Na sportowefakty: ,,Nie ma sensu oglądać ani drugiego, ani trzeciego meczu. Koniec. Jeżdżę na mecze od 15 lat. Ciągle to samo. Polacy nic się nie stało. Nie ma tak, stało się". :(
  • Ogorek33 minut(y) temu
    W 2016 był wyjątek :)
  • MB8933 minut(y) temu
    @semperadastra Radek jak zawsze w punkt.
  • Ogorek30 minut(y) temu
    W ogóle to był jakiś rok anomalii, bo jeszcze Legia zagrała w fazie grupowej LM i jeszcze potem do LE weszła ;D
  • Tomasz_B29 minut(y) temu
    To se ne vrati :huh:
  • Ogorek28 minut(y) temu
    Żeby chociaż Legia do fazy grupowej LKE weszła to by było dobrze
  • N-O-R-O-N28 minut(y) temu
    Na TT ktoś przewidział jak to się potoczy xD https://mobile.twitter.com/Serunio_/status/1404326898939924481
  • Ogorek26 minut(y) temu
    @MaciejOlek Wszystkiego najlepszego :)
  • MaciejOlek23 minut(y) temu
    @Ogorek - przepraszam, ja to 6 lipca... :)
  • Ogorek23 minut(y) temu
    Bo KKS Kalisz gra dzisiaj o 14:30 w barażach o I ligę, przyda się ;D
  • MaciejOlek23 minut(y) temu
    Ale co mają baraże do urodzin. :lol: No to dobranoc Wam. ;)
  • Ogorek22 minut(y) temu
    @MaciejOlek Dobranoc :)
  • Jordi21 minut(y) temu
    Czy ja dobrze widzę, że oni puścili mecz Copy Ameryki od DRUGIEJ POŁOWY? :o
  • Ogorek20 minut(y) temu
    Tak, już to skomentowałem w wątku że to większa wpadka niż to co się wyrabiało na Eurosporcie :o
  • Tomasz_B20 minut(y) temu
    To nie wpadka tylko ich zamierzone działanie
  • J-Will14 minut(y) temu
    Mecz Brazylii z Wenezuelą też był opóźniony. Szkoda, że nie pokazują CA na TVP3 tak jak w 2016 roku.
  • Ogorek14 minut(y) temu
    Nawet TVP HD mogliby użyć, w końcu na coś by się przydał :P
  • Taberski12 minut(y) temu
    TVP HD jest kodowany więc jestem przeciwnikiem, że abonament płacą wszyscy a oglądaja wybrani. Albo oglądamy wszyscy albo nikt. I piszę to mimo tego, że mam dostęp do TVP HD
  • Ogorek8 minut(y) temu
    No tak przykładowo podałem, może być jakiś niekodowany kanał, też ich trochę jest
  • J-Will7 minut(y) temu
    Tak na dobrą sprawę to nawet na TVP Kobieta mogliby, mają sporo ogólnodostępnych stacji a potrzeba tylko chęci aby to upchnąć.
  • J-Will7 minut(y) temu
    Z Drugiej strony można oglądać przez HBB, ale to zawsze jest możliwe i wygodne.
  • Jordichwilę temu
    Debilizm po prostu po co te rozwleczone studia walą?
  • Jordichwilę temu
    Na Pale z 30 minut studia i won. A na Sport od 23 ładnie mecz.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się