• Alek1224wczoraj, 22:36
    Ale to co się dzieje z Wisłą to tragedia.
  • Alek1224wczoraj, 22:37
    To jest patologiczna sytuacja że właściciel klubu jest jednocześnie jego piłkarzem. I jak tu trener może cokolwiek zarządzać.
  • Darillawczoraj, 22:38
    @Jordi jeszcze jak będzie konkurencja w postaci tzg z jakimś fajnym skladem (na co liczę, bo w końcu to będzie jubileuszowa edycja) to oglądalność ycd będzie zacna :lol:
  • Alek1224wczoraj, 22:38
    A potem się okazuje że na liście płac Wisły jest ilu trenerów? 5? 6?
  • Jordiwczoraj, 22:39
    DDD już z TTBZ przewaliło w piątki, a VoK wygrywał o 250-300 tysięcy tylko niby wielki walec :P
  • Jordiwczoraj, 22:39
    To myślę, że tym bardziej przewali YCD z TzG.
  • Jordiwczoraj, 22:42
    W sumie najciekawsze jesienią będą wyniki sobót. MT, VoP i seriale Polsatu.
  • Alek1224dzisiaj, 0:20
    No, udało mi się zapisać
  • Tomasz_Bdzisiaj, 0:24
    Brawooo
  • Alek1224dzisiaj, 0:29
    Mam Modernę na 30.05
  • Tomasz_Bdzisiaj, 0:32
    :)
  • Dominik19891dzisiaj, 1:17
    :evil:
  • Karoldzisiaj, 1:38
    Chciałem wypełnić kwestionariusz spisu powszechnego, ale uważam, że ilość żądanych przez to niepewne państwo informacji jest zbyt duża 🙂
  • Karoldzisiaj, 1:39
    Co ich obchodzi gdzie pracuję albo w jakim języku porozumiewamy się w domu? XD
  • Karoldzisiaj, 1:41
    Myślałem, że to księża po kolędzie za dużo dopytują, ale tu to już jakaś abstrakcja.
  • Karoldzisiaj, 1:42
    Zainteresowałem się spisem po tym, jak do skrzynki dostałem list z GUS, który straszy, że niepoddanie się spisowi czy odmowa udzielania informacji grozi grzywną 🥴
  • Tomasz_Bdzisiaj, 1:43
    Ja już nie wiem nigdy kiedy Ty przekraczasz granice z powagi na ironię ;D
  • Karoldzisiaj, 1:45
    @Tomasz_B Nie mam tego listu pod ręką, ale takie są fakty 🙂
  • Tomasz_Bdzisiaj, 1:46
    No ogólnie wiem że tak jest, tylko nie wiem czy powaznie właśnie do tego podchodzisz czy nie ;D
  • Karoldzisiaj, 1:48
    Podchodziłem poważnie do momentu zapytań o miejsce pracy moje oraz członków rodziny. Pomijając fakt, że 3/4 danych państwo mogłoby sobie wyciągnąć samo, usilne potwierdzanie ich jest już chorobliwą próbą ingerencji w prywatność 🙂
  • Karoldzisiaj, 1:49
    Ale po co ujednolicić systemy ZUS, PUP, US, NFZ, CEPIK, itd., skoro łatwiej wymóc informacje od obywatela 🙂
  • Karoldzisiaj, 1:51
    Ale czego ja oczekuję? Opłaciłem OC samochodu dwa tygodnie temu, a w mObywatel wywalone na czerwono, że samochód bez opłat od 12 dni 🙂
  • Tomasz_Bdzisiaj, 1:51
    Pewnie sporo ludzi to zignoruje i każdy grzywną wtedy?
  • Karoldzisiaj, 1:51
    @Tomasz_B wtedy przyjdzie rachmistrz 🙂
  • MaciejOlekdzisiaj, 2:02
    Zmykam, pora na mnie, dobranoc. :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się