• Jordi28 minut(y) temu
    Chodzi o jakąś aferę z płodami czy cuś.
  • Alek122424 minut(y) temu
    Tak pisaliśmy
  • Jordi22 minut(y) temu
    @Alek1224 a widzę nie zauważyłem xD
  • Trzeciak17 minut(y) temu
    Witam i zdrowie pytam. W Czechach na dziś odłożono odwołanie Dvoraka i polityczne połowanie nowego zarządu CT.
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    Tymczasem na Czechach i Slowacji powstanie tamtejsza wersja "uwielbianego przez całą Polskę" show "Love Island". Program wspólnie pokażą czeska Nova i słowacka Markiza.
  • Tomasz_B15 minut(y) temu
    Nie najlepiej że zdrowiem
  • Jordi13 minut(y) temu
    @Trzeciak znając Czechy będzie klapsiora xD
  • Jordi11 minut(y) temu
    Nova i Markiza to chyba siostrzane stacje z tego co pamiętam.
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    Patrzyłem na prezentację koreańskich formatów. Prócz kolejnych pokręconych show muzycznych, to póki co tamtejsi producenci nie mają nic ciekawego do zaproponowania. ;)
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    @Jordi - niekoniecznie, bo kiedyś nimi były Nova i Joj (bardzo podobne logo), po zmianach właściciela Markiza i Nova należą do tej samej formy.
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    A u chinczykow coś?
  • Alek12249 minut(y) temu
    Rozpoczyna się Konferencja w PKOL
  • Jordi9 minut(y) temu
    @Trzeciak jakie widziałeś programy?
  • Trzeciak9 minut(y) temu
    Premier potwierdza - cała polska ekipa olimpijska zostanie zaszczepiona przed IO w Tokio!
  • Alek12248 minut(y) temu
    To samo dotyczy też piłkarzy na Euro i paraolimpijczyków
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @Jordi - widziałem tylko kilkuminutową prezentację formatów z Korei na MIPTV umieszczoną na Twitterze. Formatów z pamięci nie wymienię. :)
  • Alek12246 minut(y) temu
    Za nimi między innymi Małachowski czy Fabian Drzyzga
  • Manieq6 minut(y) temu
    O ile w przypadku olimpijczyków raczej większego hurr durr nie będzie, o tyle w przypadku kadry piłkarskiej już oczyma wyobraźni widzę komentarze w stylu "grajo słabo, a jeszcze majo być zaszczepieni, a ja dobić się na fajzera czy inną astrazenekę nie mogę! [beep] [beep] [beep]" :P
  • Alek12245 minut(y) temu
    Ale prawda że ta grupa nie jest jakaś ogromna
  • Kisik944 minut(y) temu
    mam tylko nadzieję że na tyle wcześnie zostaną zaszczepieni by zdążyli dojść do pełni zdrowia przed rozpoczęciem imprezy, a w przypadku piłkarzy przed meczami sparingowymi
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    Wczorajszy odcinek "I can see your voice" na RTL-u bardzo stabilnie - 2,04 mln widzów przy 11,4 proc. w 14-49.
  • Alek12244 minut(y) temu
    Fiodorow i Konarski też na konfie
  • Alek12242 minut(y) temu
    O Jezu, ego Bońka już nie wytrzymało
  • Jordi2 minut(y) temu
    @Trzeciak bez szału, ale i bez tragedii.
  • Jordi1 minutę temu
    Banijay promuje swój nowy pomysł - tajemnicze duety? Przeglądam niusy właśnie z MIPTV.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się