• Jordi15 minut(y) temu
    A mam dziwne wrażenie, że jak Kowalscy powinni się wybronić tak nie wiem, czy widownia zniesie dodatkową godzinę z marniutkim Cebulskim w Kuchni :P
  • Jordi15 minut(y) temu
    @pulkownik :lol:
  • Darilla15 minut(y) temu
    @pulkownik a powrót do emisji w soboty o 22:00 nie wyjdzie, wogole kto wpadł na taki pomysł by taki program dawać o takiej porze? :lol:
  • Trzeciak15 minut(y) temu
    @pulkownik - będzie, ale skoro trzeci sezon był najchętniej oglądany. ;)
  • pulkownik14 minut(y) temu
    Ja to się nie zdziwię jak Cebulski jeszcze w Tańcu będzie xD W ogóle dawanie tego samego aktora (kiepskiego) do dwóch komediowych seriali w jednej ramówce to prze-sa-da.
  • Jordi14 minut(y) temu
    W ogóle TVN milczy o Saszy. Coś czuję, że po cichu wycofają się z tego... Tak marnych wyników w tv żaden serial TVN nie miał od Pod Powierzchnią 2.
  • Trzeciak14 minut(y) temu
    @Darilla - akurat wiosną 2014 to był bardzo dobry pomysł, szczególnie przy ówczesnym "zabetonowaniu" sobót o 20:00 przez Dwójkę i TVN.
  • pulkownik14 minut(y) temu
    @Darilla TTBZ przez pierwsze sezony miało świetne wyniki w soboty, to pasmo to był strzał w 10. Zresztą do dziś byłby gdyby nie katowanie programu co sezon od 7 lat.
  • Jordi13 minut(y) temu
    @pulkownik Kowalscy to jeszcze ujdzie bo nie ma go tak dużo, ale Kuchni to jest główny bohater :lol:
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    @pulkownik - i to jest kłopot większości produkcji Polsatu. Gdyby pandemia się skończyła to pewnie już wiosną ujrzelibyśmy kolejny sezon "TzG".
  • Jordi13 minut(y) temu
    Jeszcze amory z CUDOWNĄ Marysią Dębską będzie uprawiać :o
  • pulkownik12 minut(y) temu
    No w Kowalskich to pierwsze skrzypce grają rodzice i dziadek,dzieciarnia to bardziej tło :P
  • Jordi12 minut(y) temu
    Ale nawet Zdrójek jest bardziej strawny od Patryczka...
  • pulkownik12 minut(y) temu
    No i oczywiście MILANA :twisted:
  • Jordi11 minut(y) temu
    W 2 sezonie Kowalskich mamy znowu sporo komedii w pierwszych epach, a potem powoli skręcamy w stronę telenoweli niestety :rolleyes:
  • Hot Heart11 minut(y) temu
    @pulkownik Milany jest ZA MAŁO ;D
  • Jordi11 minut(y) temu
    @pulkownik DLA CIEBIE SĄ MOJE USTA DLA CIEBIE JEST MOJE CIAŁO I CIĄGLE CI MAŁO ❤️❤️❤️
  • pulkownik10 minut(y) temu
    Muszę nadrobić Kowalskich, bo zatrzymałem się na pierwszej partii z Ipli, na 10 odcinku.
  • Jordi10 minut(y) temu
    Kwiatkowska przedrzeźniająca ją z tą piosenką to był sztos :lol:
  • Jordi10 minut(y) temu
    @pulkownik dobry ep jest jak Kwiatkowska do Milany i jej psiapsiół idzie. Lucińska tam jest ;D
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    O te krzyki na TVN teraz
  • pulkownik9 minut(y) temu
    Ja kumam lęk wysokości ale Wątróbska robi teatr. Bardzo słaby ;)
  • Jordi9 minut(y) temu
    Kowalscy to dobry serial jak nic ciekawego nie ma do obejrzenia. Przyzwoite z przebłyskami.
  • Jordi8 minut(y) temu
    Ta Kuchnia widziałem 3 epy i podobny styl. Tylko ten Cebulski no totalnie tego nie widzę... Ale Żmuda dostała rolę megapasującą do niej :twisted: już ją widzę taką zołzę ;D
  • Jordi7 minut(y) temu
    Karolak trochę za młody ale też rola pod niego.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się