• kamil2505dzisiaj, 10:26
    @Tomasz_B aha... mandat za mnie zapłacisz, jakby co?
  • Tomasz_Bdzisiaj, 10:26
    No jak dostaniesz to biorę na siebie
  • kamil2505dzisiaj, 10:26
    @Tomasz_B tak, jasne....
  • Tomasz_Bdzisiaj, 10:29
    I tak one są unieważnione
  • kamil2505dzisiaj, 10:30
    @Tomasz_B nie kumam Ciebie... ale spoko xD
  • bucik11dzisiaj, 10:33
    Mamy 21 703 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia, zmarło 245 osób zmarło
  • dida12314dzisiaj, 10:34
    @kamil2505 - ja ostatnio byłem z psem na promenadzie. Myślisz, że większość wiary o maseczce myślała?
  • Alek1224dzisiaj, 10:34
    Szpaku wiosła w TVP komentuje, a już myślałem że nie będzie tego robił w Tokio
  • Tomasz_B59 min temu
    No że nawet jeśli ktoś dostaje to mu uniewaznia jakiś sąd czy inne coś, ale nawet jakby nie uniewaznili to i tak bym wziął na siebie
  • bucik1159 min temu
    Ostatniej doby z TOP10 Playera znalazły się takie pozycje jak Żywioły Saszy, Kuba Wojewódzki i Power Couple. Nadal utrzymuje się serial Mamy To, Warsaw Shore i Ślub Od Pierwszego Wejrzenia oraz Tajemnica Zawodowa. Z Dziesiątki wypadł film 365 dni Blanki Lipińskiej
  • pulkownik59 min temu
    Ale tanecznie w DDTVN, najpierw Klimentowie, teraz Jowita i Michał z The Greatest Dancer
  • bucik1158 min temu
    Fajnie byłoby zobaczyć w jury "Mam Talent" Janka Klimenta, ale raczej to jest nie możliwe z powodu Polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami"
  • pulkownik57 min temu
    haha, Drzyzga o mało nie powiedziała "Tańca z Gwiazdami", ale się szybko zreflektowała :lol:
  • kamil250555 min temu
    Ja mam nadzieję, że od maja znów będzie można chodzić bez masek na zewnątrz.
  • Kamilo53 min temu
    :lol:
  • FelciakPL52 min temu
    Nagrywam teraz reklamy z I LOVE RADIO.
  • dida1231451 min temu
    @kamil2505 - ja to bym był za powrotem do obostrzeń regionalnych (w powiatach).
  • Jordi50 min temu
    Madzia wczoraj poznała Luizę z HP i się śmiały, że czarny charakter bo się na czarno ubrała :lol:
  • dida1231450 min temu
    Przynajmniej u siebie nie musiałem mieć na zewnątrz maseczki
  • Kamilo49 min temu
    Będzie opalenizna w łatki :lol:
  • FelciakPL32 minut(y) temu
    Urszula Dudziak w DDTVN o życiu na Zanzibarze.
  • Karol24 minut(y) temu
    Ja maseczki na ulicy absolutnie nie zakładam. To po prostu daremne.
  • Karol22 minut(y) temu
    Wczoraj wyszedłem z dzieckiem na 5,5-kilometrowy spacer przez miasto, ale lekkimi odludziami. Potem sąsiadka mnie zjebała, że pod blok wróciłem bez maski. Odpowiedziałem, żeby sama założyła maseczkę i wzięła 17kg dzieciaczka na ręce, w szczerym słońcu, gdy tylko ten się zmęczy 🙂
  • Tomasz_B1 minutę temu
    No ja też teraz byłem i maseczki w najlepszym wypadku na brodzie
  • Tomasz_Bchwilę temu
    Ja sam w kieszeni :lol:

Zaloguj się  •  Zarejestruj się