• dida1231415 minut(y) temu
    Odcinek specjalny to będzie zbitka wszystkich wydarzeń 3 par od momentu ślubu do podjęcia decyzji (czyli defacto streszczenie wszystkich odcinków od ślubu).
  • Darilla13 minut(y) temu
    @dida12314 to za tydzień finał?
  • Tomasz_B12 minut(y) temu
    Na Player powinni dać chyba że dadzą rowno z tv
  • Tomasz_B11 minut(y) temu
    A, nie zauważyłem że do didy kierowane było, pardon :huh:
  • MaciejOlek11 minut(y) temu
    Witajcie w piątek. :)
  • Tomasz_B10 minut(y) temu
    No witaj panie kolego
  • semperadastra10 minut(y) temu
    @sebastiannn Że co ??? Nwm jak teraz, za moich czasów - już trochę dawno temu, zawsze matury próbne było łatwiejsze (te z Operona). Potem jak robiła CKE, to już poziom trochę wzrastał
  • semperadastra10 minut(y) temu
    @Karol Jak cię mogli nie dopuścić do ustnego ? xD
  • MaciejOlek9 minut(y) temu
    @Tomasz_B - no witaj
  • Karol9 minut(y) temu
    @semperadastra Za późno złożyłem pracę, którą miałem bronić 😛
  • Karol9 minut(y) temu
    Zdałem w kolejnym roku.
  • Alek12248 minut(y) temu
    Kubica wyleciał z toru
  • Tomasz_B8 minut(y) temu
    Ale tak że out? Czy wrócił
  • Karol7 minut(y) temu
    @semperadastra spóźniłem się 1 dzień
  • semperadastra7 minut(y) temu
    Jeszcze wracając do covidów itd., to nwm co ten filmik od DAWIDKI ma przedstawiać. Przecież tam obie są w maseczkach, jedna drugą zaczęła bić kij wie o co... :rolleyes:
  • semperadastra6 minut(y) temu
    @Karol Aa. Grunt, że zdane w kolejnym roku
  • DAWIDKI6 minut(y) temu
    @semperadastra za to że usiadła koło niej :D
  • Alek12245 minut(y) temu
    Nie, nie wrócił
  • Karol5 minut(y) temu
    @DAWIDKI Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.
  • Alek12245 minut(y) temu
    Czerwona flaga jest
  • Alek12242 minut(y) temu
    Jadą dalej
  • dida123142 minut(y) temu
    W wieku 47 lat zmarł Jan Hann. Prowadził ostatnią wersję KF w Niemczech.
  • Tomasz_B1 minutę temu
    Na covid?
  • dida123141 minutę temu
    @Tomasz_B - krótka, ciężka choroba
  • semperadastra1 minutę temu
    @DAWIDKI Nie wydaje mi się. Kontekst nie jest jasny, raczej ta w czarnych włosach wygląda mi na "antycovidiankę". Chyba miała zwróconą uwagę za nienoszenie maseczki (tego nie jestem pewien) i rzuciła się z pięściami. Generalnie z tego filmiku niewiele wynika :)

Zaloguj się  •  Zarejestruj się