• Christianusdzisiaj, 0:10
    Dopiero teraz to zauważam. Bartosiewicz nie potrafi za bardzo śpiewać na żywo czy na pewnym etapie kariery miała jakieś problemy głosowe? W Sopocie fałszowała niemiłosiernie, tutaj też cieniutko.
  • Darilladzisiaj, 0:13
    O kurde, natrafiłam na emisję magii nagości, to poważnie ma się pojawić w Polsce? Na pewno to nie żart? :twisted: czy oni naprawdę znaleźli kogoś kto będzie chciał w tym wystąpić? :lol:
  • Darilladzisiaj, 0:13
    Przełączylam po minucie, nie da się na to patrzeć
  • Christianusdzisiaj, 0:13
    Największym żartem i tak jest potencjalne zaangażowanie Czesi z "Klanu" do prowadzenia tego programu :twisted:
  • pulkownik59 min temu
    Myślę, że jak ten pechowy TZG wróci jesienią (oby :D ) to będzie odcinek z piosenkami Krawczyka, tak jak po śmierci Jacksona i Wodeckiego.
  • Christianus58 min temu
    Największy problem robi się w umieszczeniu programów, TTBZ świetnie przyjął się w piątek, spychanie znów na sobotę na 22 to będzie samobojstwo
  • DaMiAn199856 min temu
    @Christianus Czesia to bardzo wyzwolona kobieta, tylko w Klanie jest w związku z tytanem i psycholem Markiem od 2 lat XD
  • Darilla55 min temu
    @pulkownik jeśli tzg wróci to spodziewam się właśnie odcinków tribute to Krawczyk, disco polo i imprezek u ciotki, bo konkurencja z TVP nie będzie spac (a zakładam, że będzie to ycd)
  • Ogorek55 min temu
    No i jeszcze ten drugi program podobny do TzG ma być w TVP jesienią podobno
  • pulkownik55 min temu
    @DaMiAn1998 ale chyba afera z gaśnicą otrzeźwiła Cześkę xD
  • Christianus54 min temu
    @DaMiAn1998 To Czesia nie jest już z Brajanem Cebulą?
  • Ogorek54 min temu
    Brajan Cebula xDDD
  • DaMiAn199854 min temu
    @pulkownik W sumie nie wiadomo na jak długo, ona się miała z nim rozstawać już kilka razy i wyszła cebula po obiedzie
  • pulkownik53 min temu
    Teraz Czesia jest z apodyktycznym Markiem, fanem BHP, który na firmowym "jajeczku" się urżnął i wzniecił pożar. Bo gaśnica w firmie była przeterminowana.
  • DaMiAn199853 min temu
    Przecież z Cebulą była tylko chwilkę, teraz Czesia się przyjaźni tylko z Brajanem i Franczeską oraz Dżesiką i Darkiem
  • Christianus52 min temu
    Ja zatrzymałem się na etapie Brajana kiedy jeszcze w tle gdzieś to leciało, teraz już niestety całkowicie odciąłem się od "Klanu"
  • DaMiAn199852 min temu
    @pulkownik Ale trzeba przyznać, że to najlepsza akcja sezonu, bo tak to od września były nudy
  • DaMiAn199852 min temu
    Ja chcę więcej Marka ❤️
  • DaMiAn199851 min temu
    @Christianus oj, to bardzo niedobrze XD Teraz to Brajan ma Franczeskę a jest z nią dlatego, że jest podobna do Czesi 😅😅
  • Christianus50 min temu
    Dobra, nie ma tego złego, odpalę sobie zaległe "Stulecie Winnych", dobrej nocy wszystkim ;)
  • DaMiAn199850 min temu
    Ja uciekam spać, dobrej nocy 😊
  • Ogorek49 min temu
    Ja też idę spać, dobranoc wszystkim :)
  • Alek122448 min temu
    Też idę pod prysznic a potem spać. Dobranoc 😊
  • pulkownik35 minut(y) temu
    O, puścili DDD :D
  • Tomasz_B19 minut(y) temu
    Spóźnienie niczym pkp

Zaloguj się  •  Zarejestruj się