• Dominik1989148 min temu
    Szczególnie, że żaden teleturniej w komercyjnych stacjach nie przetrwał no po za Milionerami, ale ten program bez Urbańskiego nie istnieje bo jak przeszedł do TVP to zakończyli nadawanie a jak wrócił z powrotem to przywrócili program.
  • Jordi47 minut(y) temu
    FIS ogłosił, że kalendarze na kolejny sezon biegów i alpejów będą pod koniec maja :o
  • Tomasz_B46 minut(y) temu
    Co w tym dziwnego
  • Jordi44 minut(y) temu
    No to czemu skoki i kombi tak szybko dali?
  • Tomasz_B43 minut(y) temu
    To inne komisje przecież?
  • Jordi42 minut(y) temu
    o jest kalendarz biath z zawodami.
  • Jordi37 minut(y) temu
    6 sztafet, 2,5 miksta (bo na IO jest tylko jeden) - nie za dużo? :/
  • Jordi37 minut(y) temu
    26 indywidualnych biegów.
  • Tomasz_B36 minut(y) temu
    26 ind :o
  • Tomasz_B35 minut(y) temu
    Do tego ile sprintow i innych :o ?
  • Jordi33 minut(y) temu
    3 IND, 10 SP, 9 PUR, 4MS
  • Jordi32 minut(y) temu
    Wywaliłbym jedną sztafę i jeden mikst. Za to mass i Ind.
  • Tomasz_B30 minut(y) temu
    To 3 ind, nie 26 :rolleyes:
  • Jordi30 minut(y) temu
    Na IO prawie cały biath o 10 rano.
  • Tomasz_B29 minut(y) temu
    Naszego czasu?
  • Jordi29 minut(y) temu
    Tylko jeden bieg w Kontio, jeden w Oster i Olimpiada będą przy sztucznym świetle.
  • Jordi29 minut(y) temu
    @Tomasz_B tak.
  • Jordi27 minut(y) temu
    Tylko sztafa babek będzie w dzień na IO.
  • jas0626 minut(y) temu
    Nie jestem czytelnikiem, ale powiedziałbym co ostatnio oglądałem, czy grałem. Teraz gram w Among Us, Animal Crossing: New Horizons, Forza Horizon 4, Forza Motosport 7 i Minecraft. Teraz szukam kolejnej gry. Ktoś mi proponował Pokemon. Zaś ostatnio oglądałem od Wielkanocy filmy Disney'a w Polsacie, Minionki w TVN (wszystkie filmy), i Shrek'a na Netflixie.
  • Alek122424 minut(y) temu
    Baza reprezentacji w czasie Euro będzie w Gdańsku. Naprawdę w czerwcu, zakwaterowanie ich w Trójmieście to "fantastyczny" plan. Wszędzie blisko, szczególnie na Monciak 😅
  • Dominik1989122 minut(y) temu
    :-X
  • jas0620 minut(y) temu
    Jeszcze niedawno grałem też w New Super Mario Bros. (od Brothers) U Deluxe (Ukończyłem na 100% tylko normalną, zaś Luigi już nie), no i Ori and the Will of the Wisps 3 razy.
  • Kisik944 minut(y) temu
    Jordi, czyli wszystko pokrywa się z kalendarzem igrzysk wrzuconym w listopadzie
  • Ogorek2 minut(y) temu
    Witam wszystkich :)
  • Tomasz_B1 minutę temu
    No cześć

Zaloguj się  •  Zarejestruj się