• FelciakPL52 min temu
    Słucham teraz RMF Classic.
  • kamil250546 minut(y) temu
    @MaciejOlek sam chętnie bym się przeszedł na spacer, bo pogoda świetna, ale jak sobie pomyślę, że muszę i tak robić to w maseczce to aż mi się odechciewa.
  • Tomasz_B45 minut(y) temu
    Olej maseczkę
  • FelciakPL43 minut(y) temu
    O! Krawczyk i Bregovic w VOX FM.
  • kamil250540 minut(y) temu
    @Tomasz_B aha... mandat za mnie zapłacisz, jakby co?
  • Tomasz_B40 minut(y) temu
    No jak dostaniesz to biorę na siebie
  • kamil250539 minut(y) temu
    @Tomasz_B tak, jasne....
  • Tomasz_B37 minut(y) temu
    I tak one są unieważnione
  • kamil250536 minut(y) temu
    @Tomasz_B nie kumam Ciebie... ale spoko xD
  • bucik1133 minut(y) temu
    Mamy 21 703 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia, zmarło 245 osób zmarło
  • dida1231432 minut(y) temu
    @kamil2505 - ja ostatnio byłem z psem na promenadzie. Myślisz, że większość wiary o maseczce myślała?
  • Alek122432 minut(y) temu
    Szpaku wiosła w TVP komentuje, a już myślałem że nie będzie tego robił w Tokio
  • Tomasz_B31 minut(y) temu
    No że nawet jeśli ktoś dostaje to mu uniewaznia jakiś sąd czy inne coś, ale nawet jakby nie uniewaznili to i tak bym wziął na siebie
  • bucik1131 minut(y) temu
    Ostatniej doby z TOP10 Playera znalazły się takie pozycje jak Żywioły Saszy, Kuba Wojewódzki i Power Couple. Nadal utrzymuje się serial Mamy To, Warsaw Shore i Ślub Od Pierwszego Wejrzenia oraz Tajemnica Zawodowa. Z Dziesiątki wypadł film 365 dni Blanki Lipińskiej
  • pulkownik31 minut(y) temu
    Ale tanecznie w DDTVN, najpierw Klimentowie, teraz Jowita i Michał z The Greatest Dancer
  • bucik1129 minut(y) temu
    Fajnie byłoby zobaczyć w jury "Mam Talent" Janka Klimenta, ale raczej to jest nie możliwe z powodu Polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami"
  • pulkownik28 minut(y) temu
    haha, Drzyzga o mało nie powiedziała "Tańca z Gwiazdami", ale się szybko zreflektowała :lol:
  • kamil250526 minut(y) temu
    Ja mam nadzieję, że od maja znów będzie można chodzić bez masek na zewnątrz.
  • Kamilo24 minut(y) temu
    :lol:
  • FelciakPL24 minut(y) temu
    Nagrywam teraz reklamy z I LOVE RADIO.
  • dida1231422 minut(y) temu
    @kamil2505 - ja to bym był za powrotem do obostrzeń regionalnych (w powiatach).
  • Jordi22 minut(y) temu
    Madzia wczoraj poznała Luizę z HP i się śmiały, że czarny charakter bo się na czarno ubrała :lol:
  • dida1231422 minut(y) temu
    Przynajmniej u siebie nie musiałem mieć na zewnątrz maseczki
  • Kamilo20 minut(y) temu
    Będzie opalenizna w łatki :lol:
  • FelciakPL4 minut(y) temu
    Urszula Dudziak w DDTVN o życiu na Zanzibarze.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się