• mChat
  • N-O-R-O-N20 minut(y) temu
    A Viaplay się coraz bardziej panoszy na polskim rynku, chociaż jeszcze nie wystartowali :lol:
  • N-O-R-O-N18 minut(y) temu
    Zobaczy się jutro ile mecz z Anglią w UK zgromadził.
  • N-O-R-O-N18 minut(y) temu
    No i Holandii też.
  • dida1231417 minut(y) temu
    Przewidywany skład na jutro : Szczęsny - Bereszyński, Glik, Bednarek - Klich, Krychowiak - Jóźwiak, Zieliński, Moder, Puchacz - Lewandowski
  • MB8916 minut(y) temu
    Jak Szczęsny będzie w bramce to nie będzie dobrze, on nie umie bronić na wielkich turniejach.
  • m199215 minut(y) temu
    @Trzeciak Jednak jest VAR! Przed chwilą coś kontrolowali.
  • Ogorek14 minut(y) temu
    Macie już nowe logo TVP Sport na satelicie w EPG? Bo ja mam ciągle to z lat 2010-2014 :lol:
  • dida1231414 minut(y) temu
    @MB89 - z szacunkiem do Wojtka, ale Łukasz byłby lepszym wyborem.
  • Adam d13 minut(y) temu
    @Ogorek U mnie dalej poprzednie logo
  • Ogorek13 minut(y) temu
    Sousa niestety się uparł na Szczęsnego :(
  • MB8912 minut(y) temu
    @dida12314 Dokładnie, pamiętam jak Fabiański świetnie bronił pięć lat temu.
  • kamil250512 minut(y) temu
    Lenart twierdzi, że jest kandydatką niezależną xD
  • m199211 minut(y) temu
    https://twitter.com/PatrykSlowik/status/1404186265646424070
  • Manieq11 minut(y) temu
    Leniart w wywiadzie dla TVN24 o dziwo wypowiada się w miarę zachowawczo. "Marylka" na drugim planie za to jaka sfoszona :lol:
  • Jordi10 minut(y) temu
    @Manieq no jaka paszczura. A facet dziwoląg gile z nosa zjadał :lol:
  • Manieq9 minut(y) temu
    Apropo Leniart - zagadka. Jakiego mikrofonu zabrakło na jej przemowie tuż po 21? :D
  • m19929 minut(y) temu
    TVP?
  • Ogorek8 minut(y) temu
    @m1992 No to wpadka na poziomie wpadek Eurosportu w tym roku
  • semperadastra8 minut(y) temu
    No gdzie Fabiański na bramkę ??? Przecież on czasami sadzi takie byki, że głowa mała. Szczęsny lepiej, w dodatku ma większe zdolności do kierowania naszą obroną :)
  • Manieq8 minut(y) temu
    @m1992 Gratulacja, w nagrodę Pana gmina otrzyma wóz strażacki :D
  • m19926 minut(y) temu
    A jeszcze zapomniałem że jest jeszcze TVP2. Tam teraz leci film. Jak już się tak uparli na te studia to mogło CA na Dwójce lecieć. Ale mi się wydaje że spokojnie to mogło iść na TVP Sport zamiast studia i eurowieczoru.
  • Alek12245 minut(y) temu
    Copa America na Dwójce to wspomnienie dzieciństwa 😄
  • m19924 minut(y) temu
    "W drugiej połowie będa mogli nas państwo oglądać w TVP Sport". :D
  • MB891 minutę temu
    @semperadastra Szczęsny ma lepsze zdolności, to nie jest bramkarz turniejowy jak Fabiański.
  • Alek12241 minutę temu
    Nie wiem czy pamiętacie ale był okres że na Dwójce było też Copa Libertadores czyli południowoamerykański odpowiednik LM

Zaloguj się  •  Zarejestruj się