• Trzeciak25 minut(y) temu
    O, teraz mowa o kontencie, o który Jaco zawalczy. #SuperLiga. ;D
  • Asjata11 minut(y) temu
    Cześć :)
  • Ogorek11 minut(y) temu
    @Asjata Witaj :)
  • Ogorek11 minut(y) temu
    Wilson Q
  • MaciejOlek10 minut(y) temu
    @Ogorek - a witałeś wszystkich? A witam. :)
  • Ogorek10 minut(y) temu
    @MaciejOlek Witaj. :) A przy okazji witam wszystkich. :)
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    Zabawne ogórek z Q :rolleyes:
  • MB898 minut(y) temu
    Witaj @Ogorek słyszałeś że mogą wykluczyć 3 kluby z półfinałów LM przez SuperLigę
  • Ogorek8 minut(y) temu
    Tak
  • Ogorek7 minut(y) temu
    I wtedy PSG wygra czy przywracają tych odpadniętych spoza 12?
  • Kamil19987 minut(y) temu
    Cześć gwiazdeczki.
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @Ogorek - witajże. Jak dla mnie prawdziwa SuperLiga to jet tylko u Izy i Norbasa, a u Ciebie? ;D
  • Ogorek7 minut(y) temu
    @Kamil1998 @Trzeciak Witajcie. :)
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @Kamil1998 - witaj Nasz Celebryto. :D
  • Ogorek6 minut(y) temu
    A u mnie następujące paski: https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis3abcc9.jpg https://pasek-tvpis.pl/p/tvpis202aca.jpg
  • Kamil19986 minut(y) temu
    Nie jestem celebrytą ale gwiazdą już jak najbardziej. :D
  • Asjata6 minut(y) temu
    Najlepszego dla @atomówka96 i @pulkownik :)
  • Trzeciak5 minut(y) temu
    @KG2 - trudno się dziwić. Pewnie wzorem Szymkowiaka z Tel Awiwu w 2019 roku Carla 22 maja zaprosi na Eurowizję Junior 28 listopada do Francji - być może do Paryża. Zresztą nie zdziwię się, jak Carla będzie jedną z prowadzących widowisko. :)
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Asjata - ja się dołączam. @atomowka96 i @pulkownik - dużo, dużo zdrowia i spełniania marzeń. :D
  • atomówka963 minut(y) temu
    @Asjata @Trzeciak Dzięki :D
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @Poland - albo jak Turkowizja, która była dużo gorzej zrealizowana od ostatniej Eurowizji Junior w Warszawie (te fatalne tła na blueboxie :rolleyes:). Zresztą kopie zawsze pozostają kopiami - gorszymi od oryginału. ;)
  • Ogorek2 minut(y) temu
    @atomówka96 Składałem po północy, ale nie wiem czy widziałaś, więc jeszcze raz Ci życzę wszystkiego najlepszego :)
  • Trzeciak1 minutę temu
    Swoją drogą - widać, że Francja sukces na JESC chce przekuć w kolejny tym razem na dorosłej Eurowizji i wszystko wskazuje na to, że to im się uda, o co trudno w przypadku naszej TVP.
  • annawoj11041 minutę temu
    @atomówka96 miliona w milonerach ;) no i zdrówka
  • MB891 minutę temu
    @atomówka96 Ja również dołączam do życzeń - 100 latek, zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń

Zaloguj się  •  Zarejestruj się