• dida1231418 minut(y) temu
    @Alek1224 - 9-11 lipca jest Wagner. 2 tygodnie później pierwszy mecz naszych na igrzyskach.
  • pulkownik18 minut(y) temu
    Ja się zastanawiam czy ona, Górniak, Komarenko są tacy głupi czy to poza aby sobie nabić fejmu
  • ali_cia16 minut(y) temu
    Finał sezonu "Stulecia Winnych" wleciał na VOD.
  • Trzeciak13 minut(y) temu
    Witam, z tego, co wróbelki ćwierkają, to ponoć nic z gwizdania Rafcia "Ride" w Rotterdamie nie wyjdzie, no chyba, że mowa o gwizdach na Rafcia. ;)
  • dida1231412 minut(y) temu
    @Trzeciak - gwizdy rozpaczy? :D
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    Co do jurorów ESC to mamy ważną zmianę w tym roku. Ich skład będzie owiany tajemnicą aż do Wielkiego Finału 22 maja.
  • pulkownik9 minut(y) temu
    @ali_cia i weź teraz czekaj prawie rok :(
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    Jak tej esc nie odwołają
  • Trzeciak8 minut(y) temu
    @Tomasz_B - przestań z tym odwołaniem. ;D
  • Darilla7 minut(y) temu
    @Trzeciak a co co ptaszki ćwierkają?
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @Tomasz_B - Kolejni "Giganci Historii" jesienią - ruszył casting do nowej edycji. :D
  • Trzeciak6 minut(y) temu
    @Darilla - że druga próba tylko nieco lepiej niż pierwsza, ale za mało i to bardzo na finał. ;)
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    O dziwo to się fajnie ogląda
  • Darilla5 minut(y) temu
    @Trzeciak a to wiemy od 13:40
  • ali_cia4 minut(y) temu
    @pulkownik Ja się boję jakim cliffhangerem to skończą...
  • dida123143 minut(y) temu
    @Trzeciak - na STS kurs 1,70 na to, że Rafał w swoim półfinale zajmie miejsce 15-17 :D
    To się nazywa wiara w reprezentanta. :D :D
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @Darilla - no to, że wiecie, to ja wiem, tylko ja od razu przy wejściu to podsumowałem.
    Włochy, Szwajcaria, Malta i Francja bardzo wyrównane kursy na STS :D
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @dida12314 - na kurs na to, że 23 maja "Gościem Wiadomości" będzie Jacek Kurski wynosi 1,09 obecnie. :P
  • Tomasz_B2 minut(y) temu
    Serio?
  • Darilla1 minutę temu
    @Trzeciak a myślałam, że masz jakies wtyki w TVP ;)
  • Trzeciak1 minutę temu
    @Tomasz_B - nie, no żartuję, ale nie zdziwie się, że jeśli tak będzie i Kurski będzie pudrował upadek siły i prestiżu w Ahoy Arenie w Rotterdamie. :P
  • dida12314chwilę temu
    @Trzeciak - ahoy czy a c..j :D :D ?
  • Tomasz_Bchwilę temu
    @dida12314 ja też lubię ten żart :D

Zaloguj się  •  Zarejestruj się