• dida1231412 minut(y) temu
    +5 doliczone
  • Tomaldo Banjo11 minut(y) temu
  • m199211 minut(y) temu
    No to spokojnie TVP Sport mógłby puszczać Copa America od początku. Ten mecz wg moich obliczeń skończy się o 22:52, byłoby jeszcze kilka minut na reklamy.
  • dida1231410 minut(y) temu
    Faul bez piłki to kiedyś czerwona była
  • Trzeciak10 minut(y) temu
    @Tomaldo Banjo - uuuu... kogoś zabolała strata kolejnego bastionu. :D
  • Manieq10 minut(y) temu
    @Tomaldo Banjo Nie oczekujmy poziomu od autorki słynnego "s*ał kot tę stępkę" :P
  • Ogorek9 minut(y) temu
    31,5%
  • N-O-R-O-N9 minut(y) temu
    Nie pokazujcie tutaj tej kobity od stępki, bo ona się już wystarczająco skompromitowała i żal coś takiego czytać...
  • beka8 minut(y) temu
    Ciekawostka - Eugeniusz Kłopotek wygrał z kandydatką PiS w wyborach na wójta Warlubia (woj. kujawsko-pomorskie) :)
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    A Holandia w miniony czwartek pokazała dziecięcy odcinek "I can see your Voice" m. in. z uczestnikami "TVK".
  • m19924 minut(y) temu
    Na stronie TVP Sport zaczęła się transmisja z Copa America. Przed chwilą zaczęły się hymny.
  • Tomasz_B4 minut(y) temu
    Jakby kogoś interesowało, A nie był wcześniej, oficjalne wyniki typerka będą pojawiać się rano
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @dida12314 - chciałbyś usłyszeć "Bank proponuję za walizkę.... 582 600 zł". ;D
  • MaciejOlekchwilę temu
    Co do euro dziś co mecz to coraz lepszy. Anglia - Chorwacja dobry, potem Austria z Macedonią lepszy, no i Holandia z Ukrainą ewidentnie najlepszy mecz Euro jak na razie. Świetna II połowa, ładne gole, podobało mi się. No a jutro pierwszy mecz, który dla nas i otwarcia i o wszystko.
  • kamil2505chwilę temu
    Żałuję, że w ostatniej chwili zmieniłem typ odnośnie meczu Anglia - Chorwacja. Miałbym 6pkt, a tak tylko 4. No cóż. ;)
  • m1992chwilę temu
    Copa America też ma ładną oprawę graficzną. No i są komentatorzy mimo że tylko w sieci.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się

Kto jest online

Jest 361 użytkowników online :: 53 zarejestrowanych, 8 ukrytych i 300 gości (wg danych z ostatnich 15 minut)
Najwięcej użytkowników (2198) było online 12 kwie 2020, 22:04

Zarejestrowani użytkownicy: 3rd, adijos98d, Alek1224, beka, Bing [Bot], ciastek123, Curvy Model, DaMiAn1998, Damianou18, Darilla, Final98, giga.talent120, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hot Heart, Jantar, jas06, k+b, kacper3100, kajtek900, Kamil, kamil2505, Kamilx, Karol, Kasacz, konradTV, KubaBing, Kubib, Liam, m1992, MaciejOlek, Majestic-12 [Bot], Manieq, MB89, mkmgdańsk, N-O-R-O-N, Nowy Telewizor, Ogorek, Paolo1916, PiAdam, pwojciechowska, Qgn, robert, sebastiannn, semperadastra, shiart, SNOL, Telemann, TheLuckySeven, Tomaldo Banjo, Tomasz_B, Trzeciak, wiatriwoda
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne

Kto czatuje

Aktualnie czatuje 11 użytkowników. Bazuje na użytkownikach aktywnych w ciągu ostatnich 15 minut(y)
Alek1224, MaciejOlek, Manieq, N-O-R-O-N, Ogorek, Tomaldo Banjo, Tomasz_B, Trzeciak, beka, kamil2505, m1992