• Darilla54 min temu
    tfu, Sierockiego
  • Hot Heart51 min temu
    A jakie tu mieć obawy, przeczyta to co jest na Wikipedii i z głowy :lol:
  • Kamilo51 min temu
    Cześć powie chociaż.
  • Abbott50 min temu
    @pulkownik mogli poprosić Radka Brzózkę albo Marię Szabłowską.
  • Kamilo48 min temu
    Brzózka nie afirmowałby tego cyrku, Szabłowska również cały czas stara się zachować resztki przyzwoitości.
  • KubaBing22 minut(y) temu
    Orzech skomentuje finał ESC
  • Tomasz_B20 minut(y) temu
    No na jutube :P
  • Abbott15 minut(y) temu
    Jakoś Orzech ucichł ze swoim kanałem na Youtube, więc zaczynam wątpić.
  • KubaBing14 minut(y) temu
    Jest film na kanale @Abbott
  • MB8914 minut(y) temu
    To nagrał na TikToka nasz Rafałek https://twitter.com/niania_frania_/status/1394583199695740929
  • Abbott13 minut(y) temu
    @KubaBing a faktycznie. Wstawiony 15 minut temu :)
  • Ogorek10 minut(y) temu
    Witam wszystkich - w opisie filmiku napisał link do jego faworyta, kliknąłem a tam Maneskin
  • MaciejOlek9 minut(y) temu
    Witaj - no Maneskin w ogóle jest obecnie faworytem bukmacherów
  • Ogorek8 minut(y) temu
    @MaciejOlek A witaj. No niezła rotacja w tym roku u buków, była już na czele Szwajcaria, Malta i Francja, będzie ciekawie :D
  • Ogorek5 minut(y) temu
    Ktoś jeszcze nie słuchał piosenek (oprócz Rafała) oprócz mnie, żeby usłyszeć dopiero na żywo?
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    Moi person
  • pulkownik4 minut(y) temu
    Gwarantuję wam, że jutro będziecie mieć w głowie El Diablo, ja po wczorajszej próbie nie mogę tego z głowy wyrzucić
  • Abbott4 minut(y) temu
    Ale fajnie macie. Ja co roku sobie wmawiam, że nic nie przesłucham do samej Eurowizji. Nigdy mi się nie udaje. Nie mam tak silnej woli :)
  • Hot Heart3 minut(y) temu
    @pulkownik ja mam cały czas w głowie po wczoraj Mata Hari xD
  • Ogorek3 minut(y) temu
    Ja to czekam też na głosowanie na forum :D
  • Kamil19983 minut(y) temu
    Ponoć jakiś plagiat ta piosenka.
  • Manieq3 minut(y) temu
    Po Albinie też będziecie mieć niezły Tick Tock w głowie :D
  • Darilla2 minut(y) temu
    @Ogorek ja, słuchałam jedynie krótkich fragmentów kilku krajów, a tak to nic
  • Abbottchwilę temu
    Mata Hari kojarzy mi się trochę z piosenką Willy Williama "Ego". Nie wiem czemu :)
  • Hot Heartchwilę temu
    El Diablo i Tick Tock katowałem w marcu ;D

Zaloguj się  •  Zarejestruj się