• Tomasz_B11 minut(y) temu
    To samo dziś myślałem
  • kamil250511 minut(y) temu
    @Kamilo sam pakiet Film za 50zl to interesująca opcja i chyba jedyna korzystna w CANAL+. Ale dopłacając 20zł w Player mamy i sport i fun&info i Kids i Discovery+ i bibliotekę tvn player. No i co najśmieszniejsze- kanały (nawet tematyczne C+) można cofać do 7 dni, a w C+Online do 8 godzin.
  • kamil250510 minut(y) temu
    @Kamilo ale ogólnie każdy patrzy pod siebie. Ja biorę tę przystawke do tv, bo nie mam smarta. Druga dla szwagra ;)
  • kamil250510 minut(y) temu
    @Kamilo mam tv w C+ wiec z ich pakietów nie będę korzystał.
  • Jordi10 minut(y) temu
    Wychodzi, że jak UOKiK uzna, że Polsat i DCTVN nadużywały pozycji sprzedając pakiety kanałów, to Polsat oberwie MEGA.
  • Karol9 minut(y) temu
    @Kamilo Ja za nic nie zakładam maski na dworze, ale w sklepie czy urzędzie nie mam z tym problemu. Wolę raz założyć maskę, a dobrze, niż paradować z odkrytym kindolem i wyglądać jak idiota 😛
  • Jordi9 minut(y) temu
    Bo DCTVN to dawało pakiety po 4-6 kanałów, a Polsat wiele małych kablówek narzucał 28 KANAŁÓW :o
  • Kamilo7 minut(y) temu
    @Karol od pewnego czasu obserwuję, że największa dyscyplina w noszeniu masek wśród seniorów.
  • kamol7 minut(y) temu
    @Karol +1, nigdy nie założyłem maseczki na dworze i nikt nigdy nie zwrócił mi uwagi XD wewnątrz, owszem, warto zakładać, ale na zewnątrz XD i jeszcze "nakaz" XDXDXD
  • Karol5 minut(y) temu
    Mi uwagę zwróciła leciwa już sąsiadka, gdy szedłem z dzieckiem na rękach w stronę bloku. 17kg na sobie przez dwa kilometry to jednak wyczyn i chciałem się z nią zamienić - niech ona go poniesie.
  • Kamilo5 minut(y) temu
    @kamil2505 tu już wchodzi skomplikowana matematyka. Plus platform internetowych taki, że na kanały filmowe premium mamy jednorazową opłatę, kartę można w każdej chwili odpiąć. W kablówce pakiet filmowy premium to jak cyrograf z diabłem.
  • beka4 minut(y) temu
    @Karol W sklepie owszem, maski powinny być - ale co mają powiedzieć pracownicy handlu, którzy często muszą pracować po 8-10-12 godzin dziennie w masce? Dodam, że większość osób z sektora FMCG jest jeszcze przed szczepieniem, czekają na rozpoczęcie szczepień w zakładach pracy (czyt. w sklepach wielkopowierzchniowych).
  • kamil25053 minut(y) temu
    @Kamilo zgadzam się. Niewiele osób ma tak korzystną umowę z operatorem jak ja.
  • Karol3 minut(y) temu
    @beka Jednak teraz praca w handlu nie wyklucza szczepienia w ramach normalnego procesu. Jakoś kilku z nas tu na forum już jest po pierwszej dawce.
  • Kamilo3 minut(y) temu
    @kamil2505 Tak, tak. Widzimy w podpisie :lol:
  • Karol2 minut(y) temu
    Co prawda ja w handlu nie pracuję, ale i mój pracodawca nie będzie miał możliwości nas szczepić.
  • Karol2 minut(y) temu
    We wtorek po północy się zapisałem, od wczoraj już jestem po pierwszej dawce.
  • Karol1 minutę temu
    Teraz już szczepi się gówniarstwo 😛
  • Kamilo1 minutę temu
    Wczoraj byłem świadkiem, jak pani kasjerka w Lidlu przyznała swoim znajomym, którzy stali w kolejce przede mną, że ona nie będzie żadnym eksperymentem medycznym. Maseczka z odsłoniętym nosem. Więc można sobie radzić.
  • Christianus1 minutę temu
    Na TVN 20-lecie debiutu Sistars, a co w tym czasie na Dwójce? Idunia show i relacja z jej baby shower - porzygać się idzie.
  • Karol1 minutę temu
    Jedyne czego żałuję, to że nie zaszczepiłem się w piątek. Miałbym weekend na odespanie.
  • dida12314chwilę temu
    @Karol - dzięki :D
  • kamolchwilę temu
    @Kamilo W moim Lidlu też większość personelu to team goły nos, albo pod brodą noszą XD
  • Jordichwilę temu
    W Avios Pała wyprzedza Dwóję - lud nie chce Idusi oglądać. A wyraźnie prowadzi DDTVN :)
  • bekachwilę temu
    @Karol Niestety, do momentu uwolnienia szczepień dla wszystkich chętnych i jednocześnie planowanego rozpoczęcia szczepień w zakładach pracy, pracownicy handlu nie zostali włączeni do grup priorytetowych, mimo że na co dzień stykają się z setkami klientów i są drugą, po pracownikach służby zdrowia, najbardziej narażoną grupą zawodową.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się