• Dominik198918 minut(y) temu
    😱😱
  • Dominik198918 minut(y) temu
    O to by było lepsze
  • semperadastra8 minut(y) temu
    @Kamil1998 W Big Brotherze byli
  • pulkownik8 minut(y) temu
    Ale tu nie ma powodu do szoku ani do pisania że "świat oszalał" ;) Są formaty dla singli hetero, to i mogą być dla singli homo.
  • Christianus7 minut(y) temu
    Trzeba przyznać, że ciężko się dzisiaj nadrabiało archiwum mChata.
  • kamol7 minut(y) temu
    @Christianus +1
  • Kamil19987 minut(y) temu
    Jestem ciekawy. Pewnie wiele osób na taki format czekało. ;)
  • kamol6 minut(y) temu
    Z tym, że ja nie nadrabiałem, ale cały dzień jakieś kwasy są :P
  • Dominik198916 minut(y) temu
    Np. W Ryzykantach też byli homoseksualiści i jak sa fajni to nawet ich lubie. Ale jak zachowuja sie jak Łukasz to nie zabardzo ;)
  • Christianus6 minut(y) temu
    @kamol W pewnym momencie też już przestałem, niektóre strony można byłoby od razu wrzucić do kosza ;)
  • Kamil19985 minut(y) temu
    Czasami geje są bardziej męscy od niejednych hetero czy koksów z siłowni.
  • Manieq4 minut(y) temu
    Niektórzy najchętniej udawaliby, że osób homoseksualnych nie ma, a jak już, to jako obiekt czerstwych żarcików w kabaretach (bo wiecie, hje hje, giej się w rajtuzy ubrał) albo jako synonim Wielce Gnijącego Zachodu... Hello, mamy 2021 ;)
  • Dominik198914 minut(y) temu
    Ale nie w przypadku Łukasza. Jest oodział na homo typu macho na typa typu taki płaczek uczuciowy jakas sie muszą w pary łączyć.
  • Kamil19983 minut(y) temu
    W Kanapowcach wyszła afera. Jeden Sebix się wstydził że podał mu rękę i co będzie na dzielni. 🙄🙄🙄
  • Dominik198913 minut(y) temu
    :lol:
  • Manieq3 minut(y) temu
    @Dominik19891 Nawet twardy hetero potrafi się tak zachowywać - po prostu nie okazuje tego publicznie (tzn. robi to dosłownie w ukryciu), albo robi to arcyrzadko :)
  • semperadastra2 minut(y) temu
    @Dominik19891 Nienawidzę takiego kategoryzowania ludzi. To nie jest takie proste
  • Kamil19982 minut(y) temu
    Mnie ktoś może podejrzewać a niech to robi. Pozory mylą.
  • semperadastra2 minut(y) temu
    Sam jestem hetero, ale to nie działa w taki sposób. I nie tylko w przypadku homoseksualistów, ogólnie
  • Dominik198912 minut(y) temu
    No wiem, ale właśnie tym sie rużnio homosekualuści czesto sa wylewni. A taki Hetero nawet jak płacze to powie, że mu coś do oka wpadło, albo płacza jak nikt nie widzi ;)
  • pulkownik1 minutę temu
    Koleś, włącz autokorektę
  • Tomasz_B1 minutę temu
    rużnio :o
  • semperadastra1 minutę temu
    @Dominik19891 Nie widzę związku między seksualnością, a charakterem. Opowieści z mchu i paproci jakieś
  • Kamil1998chwilę temu
    Albo jak facet o siebie dba, ubiera na różowo czy fryz piękny to od razu gej lub p***ł. 🙄🙄
  • Dominik19891chwilę temu
    Wiadomo o co chodzi ;) tomasz

Zaloguj się  •  Zarejestruj się