• Darilla46 minut(y) temu
    To znaczy głosu
  • pulkownik46 minut(y) temu
    Powiem tak - Islandia: super bowl; Polska: sylwester marzeń w Pcimiu
  • Darilla44 minut(y) temu
    Oo Narożna jutro będzie ta wokalistka z 2unlimited, czyli Sieklucka będzie tym raperem z teledysku, biedna.
  • Darilla43 minut(y) temu
    Ale zapowiada się fajny finał, szczególnie Maryla w wykonaniu Pawła mnie bardzo interesuje
  • pulkownik37 minut(y) temu
    Oglądam próbę Brzozy. Chryste Panie.
  • Kamil199836 minut(y) temu
    Cieszy mnie, że nie tylko mi się podoba Dadi. :)
  • Asjata33 minut(y) temu
    To dziwne uczucie, że dużej liczbie osób podoba się Dadi a mi nie :lol: I na odwrót z Portugalią - lubię ją, a mnóstwo nie :lol:
  • Dominik1989132 minut(y) temu
    Ciekawe czy komuś się Polska podoba.
  • Hot Heart32 minut(y) temu
    @Darilla Magda będzie z Tamarą. Było widać wtedy na story Dowbora :lol:
  • pulkownik31 minut(y) temu
    @Asjata widzisz ja i Islandię i Portugalię lubię xD
  • Darilla31 minut(y) temu
    @Hot Heart o to mi się źle skojarzyło
  • Asjata27 minut(y) temu
    @pulkownik Też tak można :) Dodatkowo w miarę lubię Holandie i Francje z tych nielubianych tutaj
  • pulkownik25 minut(y) temu
    Portugalia jest bardzo fajna, dla mnie to taki klimat lat 80/90, szczególnie refren
  • Hot Heart24 minut(y) temu
    @Asjata ja mam tak ze Szwajcarią i Litwą. Większości się podoba, a mi nie xD
  • Asjata24 minut(y) temu
    @Hot Heart No ja Szwajcarię lubię, Litwy nie :)
  • pulkownik24 minut(y) temu
    Jak się może Litwa nie podobać, toż to sztos nad sztosami :D
  • Asjata23 minut(y) temu
    @pulkownik Portugalia ma swój urok i to mnie przekonuje - chyba jestem jedyna osobą tutaj, która oglądała FdC :heart:
  • pulkownik21 minut(y) temu
    Najważniejsze że wielka Polska ma ziomka który nie potrafi zaśpiewać i ukrywają go w pajro żeby nie było widać że jest turbo zestresowany na scenie. Co może pójść nie tak? XD
  • Asjata21 minut(y) temu
    @pulkownik Litwa wydaje się mi mocno skalkulowana i podobnie jak Islandia - brakuje mi w tych piosenkach i prezentacjach jakiekolwiek nowości. Tak naprawdę do od Dadiego lubię jedynie "What is love"
  • Kamil199820 minut(y) temu
    Bądźmy dobrej myśli z Rafałem. ;)
  • pulkownik18 minut(y) temu
    No ja mam nadzieję (nadzieja matką głupich...) że wejdzie do finału, bo boję się że jak odpadnie w półfinale to Kurski się obrazi na Eurowizję i będzie przerwa.
  • KG217 minut(y) temu
    Uuu Włochy na 3, zepchnęły Gjona
  • Asjata15 minut(y) temu
    @KG2 Jak wszystko pójdzie dobrze to Barb może jeszcze wyprzedzić Destiny
  • Asjata12 minut(y) temu
    Holandia bardzo dobrze wokalnie
  • Darilla11 minut(y) temu
    @pulkownik nawet jak wejdzie to będziemy bardzo nisko i na jedno wyjdzie

Zaloguj się  •  Zarejestruj się