• Trzeciak15 minut(y) temu
    @Zdzichu - będzie, bo tu zostanie wykorzystany występ z II próby technicznej, a wszystkie próby plus występy nagrane w krajach uczestniczących w ESC muszą być wykonane live.
  • Zdzichu13 minut(y) temu
    @Trzeciak" A więc jednak, - liczyłem że się jakoś ukryje tą żenadę :D\
  • Asjata11 minut(y) temu
    Cześć :) @Trzeciak Małe sprostowanie (dotyczącej potencjalnego gospodarza w przyszłym roku) Amadeus jest pokłócony Rai - wątpię by go obsadzili jako prowadzącego ;)
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    O dyskwalifikacji, czy puszczeniu występu z teledysku nie ma mowy - organizatorzy Eurowizji przygotowując cztery scenariusze A, B, C i D oraz testując część rozwiązań na Eurowizji Junior 2020 w siedzibie TVP byli przygotowani na takie rozwiązania.
  • Abbott11 minut(y) temu
    @Zdzichu tak dodadzą dubbing Michałą Bajora :lol: :twisted:
  • Trzeciak11 minut(y) temu
    @Asjata - a o co się obraził? :joy:
  • Asjata9 minut(y) temu
    @Trzeciak Przekręty w związku z tegorocznym San Remo i go "wywalili" (przy czym pozwolili mu poprowadzić jeszcze tę edycje).
  • Abbott9 minut(y) temu
    Ja mam wrażenie, że Włochy pogrzebią widzowie. Muzyka alternatywna nie ma szerokiej publiczności
  • Trzeciak8 minut(y) temu
    Zresztą przy San Remo co rok zmieniają się prowadzący - w latach 2020 i 2021 był wyjątek. ;)
  • Trzeciak7 minut(y) temu
    @Abbott - nie sądzę, występ na pewno będzie zapamiętany, zresztą ostatnie lata pokazały, że widownia eurowizyjna wcale już tak alternatywy się nie boją. Najlepiej wygrana Jamali o tym świadczy.
  • Asjata6 minut(y) temu
    @Trzeciak On był też dyrektorem artystycznym i go znielubili xD
  • Abbott6 minut(y) temu
    @Trzeciak napiszę tak. W TOP 10 televotingu będą, ale nie wystarczy na zwycięstwo :)
  • Abbott5 minut(y) temu
    Jednak nadal uważam, że zwycięzca będzie niespodziewany.
  • Zdzichu5 minut(y) temu
    @Abbott: Mam alergię na brzozę (w przenośni i dosłownie) xD
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Abbott - czy taki niespodziewany. Po bukmacherach widać, że trudno wytypować wygranego.
  • pulkownik4 minut(y) temu
    Wygra Mata Hari XD
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    Co innego w 2019 roku. Duncan nie przerwalnie od premiery "Arcade" do finału ESC 2019 prowadził u buków, przed pierwszym półfinałem już miał ponad 30 proc. szans.
  • Abbott3 minut(y) temu
    @Trzeciak ja w zwycięstwo Malty i Szwajcarii już nie wierzę.
  • Abbott3 minut(y) temu
    @pulkownik albo Gruzin :lol:
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    Za 6 godzin i 56 minut moment na który czekaliśmy grube dwa lata. Niestety - na żywo nie będę mógł zobaczyć pierwszego półfinału, na szczęście drugi - polski - półfinał i finał już jak najbardziej na żywo.
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    Życzę wielu eurowizyjnych emocji, i do jutra. :D
  • Abbott2 minut(y) temu
    @Trzeciak telefon, Youtube i jedziesz :D
  • pulkownik1 minutę temu
    @Abbott Szwajcaria i Malta są przehajpowane. Szwajcar jest przerysowany w czasie występu a Destiny, przynajmniej patrząc na wczorajszą próbę, uwiera łatka faworytki moim zdaniem.
  • Trzeciak1 minutę temu
    @Abbott - no ja w pracy, znaczy na misji, więc nie ma opcji. ;)
  • Abbottchwilę temu
    @Trzeciak A myslisz, że kiedy używam telefonu? W pracy :D

Zaloguj się  •  Zarejestruj się