• Jordi34 minut(y) temu
    Może ona nie ma neta kto wie :lol:
  • Asjata34 minut(y) temu
    @Jordi I te jego "flirty" z Lui - może na reszcie się odpali jak Natka odpadnie. Na plus to, że Bibuła z Simonem stracą pozycję tam w grupie
  • Jordi34 minut(y) temu
    "a co to jest WIFI?" :lol:
  • Jordi33 minut(y) temu
    @Asjata no odpalił w tym tygodniu bardzo Marcin z tymi pseudoromansami.
  • Jordi33 minut(y) temu
    Bibucha nawet w filmie ZERO charakteru a dostała świetną rolę do pokazania tego :lol:
  • Jordi33 minut(y) temu
    Olka już lepsza była xD
  • Jordi31 minut(y) temu
    Ale Ewkę też mogliby wyautować jaka ona jest pusta...
  • Asjata31 minut(y) temu
    Podobno Ewcia dobrze zagrała (według niej samej) xD Ewcia się prześlizgnie kolejne 2 tygodnie chyba xD
  • Jordi28 minut(y) temu
    Szkoda - mogli zamieszać z Sarą i Krystianem. Sara megastraciła dla mnie w ostatnich 2 epach.
  • Jordi27 minut(y) temu
    A Krystian wiadomo... :rolleyes: Polecam pooglądać jego rozmowy na pseudolajwach na Playerze. Liczba obrońców mocno spadnie. Podziwiam produkcję że wychwytuje jego "nadające się do emisji" teksty... Nieźle się czasem muszą namęczyć.
  • Kacper24 minut(y) temu
    @pulkownik no fakt, ale to jednak naziemna ma największą siłę przebicia :P
  • Asjata24 minut(y) temu
    @Jordi Blokada Sary lub Ewy to byłaby bezpieczna dla niech opcja. Jednak chyba wolą zaryzykować - zobaczymy czy im się to opłaci
  • Jordi23 minut(y) temu
    Szymon chce, bo moim zdaniem Bibucha po wyroczni chciała wylotu Sary.
  • Asjata23 minut(y) temu
    Oj - w takim razie Simon chce wylecieć :evil:
  • kamol18 minut(y) temu
    Polecam wam Prime Time barrrrrrrdzo <3
  • kamol16 minut(y) temu
    O kurde bele, nie wiedziałem, że to na prawdziwej historii jest oparte :O :O Nie słyszałem nigdy o tym zdarzeniu z 03 :O
  • Jordi11 minut(y) temu
    @Asjata za to zgodnie z tym co mówił @pulkownik wyrocznia to było głównie "czy ABC mówi o mnie negatywnie" :lol:
  • Jordi11 minut(y) temu
    Chociaż Krysiu PIERWSZY RAZ zadał sensowne pytanie :P
  • Karinkabart11 minut(y) temu
    Hurkacz odpadł z turnieju w Monte-Carlo
  • Asjata9 minut(y) temu
    @Jordi Moje ulubione pytanie :heart: Zgadnij z kim Bibuła dzisiaj ma robić live'a? :evil:
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    @Karinkabart już :o ile trwał mecz?
  • Karinkabart2 minut(y) temu
    @Tomasz_B 1h 06’
  • Jordi1 minutę temu
    Hubi nie lubi ziemi. W porównaniu do Igi.
  • Jordi1 minutę temu
    On lubi megatwarde szybkie korty. Odwrotnie do Igi.
  • Tomasz_Bchwilę temu
    No jeszcze na nawierzchnię zrzucać winę :o

Zaloguj się  •  Zarejestruj się