• Kisik94dzisiaj, 1:10
    ok, dzięki, chyba jakiś błąd Windowsa faktycznie, wróciło do normy
  • Jordidzisiaj, 1:11
    Mi kiedyś z nadmiaru ciastek zacinało YT ale wykopałem i z powrotem chodzi.
  • Kisik94dzisiaj, 1:11
    no ja też ciastka wywaliłem ale dalej to samo było
  • Ogorekdzisiaj, 1:11
    Coś tam się przydaje czasami ten mgr inż. z informatyki :P
  • Jordidzisiaj, 1:18
    W ogóle jakie teksty na wykopie xD
  • Jordidzisiaj, 1:20
    Włączyłem sobie tekst Luizy to bankowo dadzą w epie xD
  • Jordidzisiaj, 1:28
    Dobra czas spać. Papa xD Nie wiem czy zasnę z tym rechotem Ewki w głowie :lol:
  • Ogorekdzisiaj, 1:40
    Dobranoc wszystkim :)
  • FelciakPLdzisiaj, 6:00
    Dzień dobry
  • sebastiannndzisiaj, 7:39
    @Ogorek Dziękuję :)
  • FelciakPLdzisiaj, 7:58
    Agnieszka Różańska i Agnieszka Wożniak - Starak mają dziś urodziny.
  • Telewizyjny32120 minut(y) temu
    Tygrysek z Miodowych lat
  • Jordi19 minut(y) temu
    NW straciło aż 2% w 16-49. Nadal powyżej średniej, ale to już nie są jakieś naprawdę dobre wyniki.
  • Jordi18 minut(y) temu
    I kolejny raz szkoda, że nie podają np TVN7, bo od 20 do 21:30 ma koło 9-10%, a wciskają Pałę TV z 3%... :rolleyes:
  • Manieq9 minut(y) temu
    Trybunał Bufetowej: przepis umożliwiający RPO pełnienie funkcji po zakończeniu kadencji niezgodny z Konstytucją *kołaczkowska.mp3*
  • Jordi8 minut(y) temu
    Idioci - ale trzeba będzie sprzątać po tych patałachach - to co PiS napsuje 8 lat będziemy naprawiać 80... :rolleyes:
  • Jordi7 minut(y) temu
    Serio gdzie ja żyję? :angry:
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    Jordi to idź w politykę
  • Jordi6 minut(y) temu
    Właśnie dlatego nie znoszę polityki :P
  • Jordi5 minut(y) temu
    W polityce ludzi, którym nie zależy na "dojściu do koryta" jest ułamek... Niestety,,,
  • Tomasz_B4 minut(y) temu
    Dawaj zakładamy partię
  • Manieq2 minut(y) temu
    Ciekawe, czy ludzie będą chcieli wyjsc na ulicę po tym wyroku. Z jednej strony to solidny cios dla demokracji w Polsce, ale z drugiej to jednak niestety temat nieporównywalnie mniej chwytliwy niż liberalizacja prawa aborcyjnego...
  • DAWIDKI1 minutę temu
    Ten kraj upadł. Demokratyczny RPO składa zeznania przed prokuratorem stanu wojennego. Ale myślicie, że to oburzy stare baby co noszą maski z nochalami na wierzchu i beneficjentow 500+?
  • Jordi1 minutę temu
    @Manieq Polska to dziwny naród... Kaczyński musiałby stan wojenny wprowadzić, żeby lud w końcu się ocknął i go pogonił NATYCHMIAST. A tak musimy czekać na wybory...
  • DAWIDKIchwilę temu
    @Jordi nie pogonią - beneficjenci 500+ + stare baby + podlasie i inne bastiony PiS przegłosują.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się