jak dobrze że mozna wyłączyć Szpaka, szkoda tylko że naziemnie w TVP1 nie ma angielskiego komentarza
  • jas068 minut(y) temu
    Multipleks jest zapchany.. Ale to chyba nie tego wina
  • Jordi8 minut(y) temu
    A Sposób na teściową z pikiem xD
    45 min - zaraz przerwa
  • dida123148 minut(y) temu
    MUX jest zapchany kanałami. Ścieżki dźwiękowe nie mają tutaj nic do tego.
  • m19927 minut(y) temu
    Film "Wszyscy moi mężczyźni" który miał być w TVP2 o 20:20 rozpoczął się teraz. Dziwna decyzja, bo tak dużego opóźnienia i tak nie nadrobią a widzowie czekający wcześniej na ten film pewnie nie spodziewali się że zostanie on jeszcze puszczony.
  • dida123143 minut(y) temu
    @Kisik94 - stawiasz kupon, zawierający ten mecz za 49zł (typ musi być na Holandię lub Ukrainę). Jeśli wytypowana drużyna jako pierwsza strzeli bramkę to niezależnie od wyniku meczu, zdarzenie zostanie rozliczone jako wygrane.

Kto jest online

Jest 363 użytkowników online :: 40 zarejestrowanych, 6 ukrytych i 317 gości (wg danych z ostatnich 15 minut)
Najwięcej użytkowników (2198) było online 12 kwie 2020, 22:04

Zarejestrowani użytkownicy: abc70620, Alek1224, Ama18, Bing [Bot], brk, Curvy Model, Darilla, FelciakPL, Final98, Google [Bot], Google Adsense [Bot], Hot Heart, Iluzjonista, Jantar, jas06, Kacper.m, Kamilx, KG2, Kisik94, KubaBing, Lupus28, m1992, MaciejOlek, Majestic-12 [Bot], Manieq, Mat.212347, MB89, Ogorek, pasjonat, Pepek94, Poland, Poti, Programowny, Qgn, semperadastra, Telemann, Tomaldo Banjo, Tomasz_B, TVP8Polska, wiatriwoda
Legenda – kolory grup: Administratorzy, VIP Mods, VIP Experts, Konta oficjalne

Kto czatuje

Aktualnie czatuje 5 użytkowników. Bazuje na użytkownikach aktywnych w ciągu ostatnich 15 minut(y)