• Kamilo38 minut(y) temu
    A ja nie mam swojego kanału na YT, więc pozostaje poprzemawiać tutaj :D
  • Kamil199836 minut(y) temu
    To trzeba mieć swój kanał?
  • Abbott35 minut(y) temu
    @Kamilo ja nie potrafię patrzeć jednocześnie w ekran tv i telefonu. Tym bardziej jak czekam na widowisko którym się delektuję każdą minutą.
  • Manieq35 minut(y) temu
    @Kamil1998 Można oglądać bez logowania, po prostu kolega rzucił żarcikiem okolicznościowym :P
  • Kamil199834 minut(y) temu
    @Manieq Dzięki. A co oznacza ta buźka z językiem? ;)
  • Kamilo34 minut(y) temu
    Że żarcik nie był zbyt wysublimowany.
  • Manieq33 minut(y) temu
    @Kamilo Nieee... skądże. Nawet podeśmiałem się pod nosem ;)
  • Kamil199833 minut(y) temu
    Ja mam konto.
  • Alek122431 minut(y) temu
    W ogóle Chajzer napisał że cierpi na depresję od filmu Gargamela
  • Ogorek30 minut(y) temu
    Który?
  • Manieq30 minut(y) temu
    @Alek1224 To by też tłumaczyło, dlaczego taki ostatnio jest spokojny. :huh:
  • Kamil199830 minut(y) temu
    @Ogorek Filip pewnie.
  • Alek122429 minut(y) temu
    A Gargamel nagrał na niego film po słynnym ataku paniki.
  • Ogorek29 minut(y) temu
    Aha, dzięki za info
  • Kamil199828 minut(y) temu
    Nigdy go nie lubiłem. Jak ktoś nie go nie popiera to od razu jest przeciwko niemu i uznaje to za hejt. 🙄
  • DAWIDKI27 minut(y) temu
    Chajzer ma depresje bo ktoś wygarnął mu merytorycznie, że nie podoba mu się to co prezentuje sobą oraz to w jaki sposób szuka atencji.

Miliony osób w polszy: boże jak oni tak mogą, chajzer krul
  • Abbott26 minut(y) temu
    @Kamil1998 ja nie kumam tracenia czasu na pisanie komentarzy pod postami osób których się nie lubi po to by komuś dowalić.
  • Kamil199825 minut(y) temu
    @Abbott Rozumiem. Od Kammela się ludzie niektórzy odwracali po tym jak gadał o szczepionkach itd.
  • Karol22 minut(y) temu
    Przypomnijmy problemy Chajzera: https://youtu.be/TCJqIs8gjJk
  • Karol22 minut(y) temu
    Myślę, że takiego pajacowania nie da się przykryć żadną chorobą.
  • Karol21 minut(y) temu
    Aczkolwiek, co ważne zresztą, nie wątpię, że coś się w jego życiu zmieniło po śmierci synka. Tu niczego nie podważam.
  • Karol20 minut(y) temu
    Jednak zastanawiające, że wszyscy, którzy są krytykowani albo za wpadki bo za nieudolność, nagle zwierzają się z problemów z depresją. Przecież to paliwo dla Pudelków i ludzi, którzy nie mają własnego życia. Normalnego człowieka to nawet nie interesuje.
  • Kamil199816 minut(y) temu
    Przez hejt można dostać depresji. Przez ocenianie po pojedynczych sytuacjach, zachowaniach.
  • Karol12 minut(y) temu
    Akurat niektórym się zbiera latami.
  • Adam dchwilę temu
    W Faktach TVN znowu o fuzji Discovery i WarnerMedia

Zaloguj się  •  Zarejestruj się