• Jordi5 minut(y) temu
    @pulkownik to jedno, ale ten występ to bida... Dwa kolory walące po oczach i jedyne co się dzieje w trakcie to podział ekranu na 3 i łapy machające :o
  • Jordi4 minut(y) temu
    Litwa oczopląsu można dostać, ale mają MEGA choreo i to bardzo im dodaje w ogólnej ocenie.
  • pulkownik4 minut(y) temu
    Niepopularna opinia - uważam że Senhit się przejdzie na koncepcji występu. Ona jest tak PRZEŁADOWANA, przerysowana, ludzie tego nie kupią.
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @pulkownik - no właśnie dla mnie koncepcja San Marino przypomina "tanie" oprawy występu Smugi.
  • Jordi3 minut(y) temu
    @pulkownik no tam jest wszystkiego za dużo. Też obawiam się że niektórzy przesadzają z tym fantastycznym nowym rekordem San Marino.
  • annawoj11043 minut(y) temu
    a czemu ja myślałam ze dziś czwartek??? :lol:
  • Trzeciak3 minut(y) temu
    @Asjata - w 2014 roku w Kopenhadze Eurowizja - na którą wróciliśmy z Cleo i Donatanem - też odbyła się w byłej hali stoczniowej. :D
  • Jordi3 minut(y) temu
    20:50:38
  • Asjata3 minut(y) temu
    Wracamy
  • Tomasz_B3 minut(y) temu
    Oni skończą jak zawsze w piłce ;D
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Ja kumam że laska miała w głowie że zostanie queen of ESC jak petarda Eleni, ale przegięła xD Less is more.
  • Asjata3 minut(y) temu
    @Trzeciak Do tego nawiązałem ;) W razie czego czekamy również na jutro na Włochy i Francję
  • Jordi2 minut(y) temu
    Argument Sary IDIOTYCZNY...
  • dida123142 minut(y) temu
    Tymczasem sensacyjne wieści z Holandii
  • Asjata2 minut(y) temu
    @Jordi Zgadzam się
  • Tomasz_B2 minut(y) temu
    @dida12314 wiemy od rana
  • dida123142 minut(y) temu
    Holenderski związek piłkarski poinformował o tym, że w seniorskich klubach amatorskich kobiety będą mogły grać w jednej drużynie z facetami.
  • Darilla2 minut(y) temu
    Propozycja Ukrainy to jakieś nieporozumienie.
  • Ogorek2 minut(y) temu
    @dida12314 :o
  • Jordi1 minutę temu
    Kornelia NAJGORSZA NAJGŁUPSZA UCZESTNICZKA EDYCJI ma zostać "bo jest krótko"... Sara megaupadła w moim oczach.
  • Hot Heart1 minutę temu
    Póki co w moim TOP3: Rosja, Chorwacja (choć mogłaby jeszcze trochę poprawić :P), Islandia. Maniża ze swoim występem na żywo zapowiada się świetnie! :D
  • Jordi1 minutę temu
    Bibucha też wredna.
  • Jordi1 minutę temu
    Na lajwach dwa dni wcześniej nadawała Baśce na Luizę...
  • Trzeciak1 minutę temu
    @dida12314 - sensacyjne wieści z Holandii, to ja za chwilę podam. ;)
  • Hot Heartchwilę temu
    Malta niestety zawiodła :(

Zaloguj się  •  Zarejestruj się