• Kamil19989 minut(y) temu
    @Ogorek A o czym jest ten program?
  • Karinkabart8 minut(y) temu
    Qczaj również odpowiedział na krytykę "To tylko kilka dni" ;) https://www.pudelek.pl/tylko-na-pudelku-qczaj-odpowiada-na-krytyke-programu-to-tylko-kilka-dni-jestem-dumny-ze-wzialem-w-tym-udzial-6639277923896224a
  • Ogorek8 minut(y) temu
    Takie podobne do Hotelu, ale z celebrytami
  • Darilla6 minut(y) temu
    @Ogorek boje się co odwali toksyna Jędruszczak
  • Alek12246 minut(y) temu
    Gramy
  • Ogorek6 minut(y) temu
    @Alek1224 A jaka była wpadka?
  • pulkownik6 minut(y) temu
    @Ogorek no gdzie podobne :D Bardziej Ameryka/Azja Express z ludźmi z reality show.
  • Alek12244 minut(y) temu
    @Ogorek - puścili hymn Polski najpierw po czym się zorientowali, wyłączyli w trakcie i puścili Belgii
  • Ogorek4 minut(y) temu
    @pulkownik Widać, że nie moje klimaty :P
  • Tomasz_B4 minut(y) temu
    To już mogli do końca odegrać :huh:
  • Ogorek4 minut(y) temu
    @Alek1224 No nieźle :lol:
  • pulkownik4 minut(y) temu
    YCD dziecięce dopiero w przyszłym roku :O @Trzeciak pisze że w spocie informują że castingi dopiero od stycznia
  • Ogorek3 minut(y) temu
    Czyli jesienią dorosłe YCD
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Nie, kolega się pomylił xD Castingi od czerwca :D
  • Ogorek3 minut(y) temu
    I może ten program podobny do TzG, ale coś za cicho o nim ostatnio, więc nie wiem, czy jest jeszcze w planach
  • Trzeciak2 minut(y) temu
    @pulkownik - nie, przejęzyczyłem się. Chyba 5 czy 6 czerwca w Szczecinie pierwszy casting, więc start prawdopodobnie 10 września. ;)
  • pulkownik2 minut(y) temu
    No właśnie tak mi się wydawało, że coś nie tak z tym styczniem :D Ale potem pomyślałem - to Kura TV :) Wszystko możliwe xD
  • Ogorek2 minut(y) temu
    @pulkownik A, to jednak nie wiadomo, która wersja YCD najpierw
  • Jordi1 minutę temu
    Kornelia i Krzysiek to jedni z najgorszych uczestników HP licząc wszystkie edycje. Ona NUDZIARA do kwadratu uważająca się za petardę, a on c***a po prostu a nie facet na dodatek też dziwnym trafem mający co chwila inną kobitę w programie i wszystko zwalający na nie...
  • Trzeciak1 minutę temu
    Mazański twierdzi, że wreszcie jest energia w naszym występie, no ciekawe, bo w 2018 roku było podobnie. :D
  • pulkownikchwilę temu
    Jest mi przykro że YCD będzie w TVP :) To nie jest miejsce dla tego programu.
  • Trzeciakchwilę temu
    A energię Tulii to trudno porównywać do energii Gromeego.
  • Asjatachwilę temu
    Wracamy
  • Trzeciakchwilę temu
    @pulkownik - no ja będę znacznie bardziej brutalny i uważam, że "YCD" nie ma racji bytu w dzisiejszych czasach.
  • Jordichwilę temu
    @Trzeciak a obserwatorzy uważają, że u nas wszystko jest okej... z wyjątkiem wokalisty :lol:

Zaloguj się  •  Zarejestruj się