• dida1231411 minut(y) temu
    Seremak to wytrzymała. Szok.
  • Maciej T.10 minut(y) temu
    Dzień dobry. U mnie jest wszystko w porządku po szczepionce ;)
  • Jordi10 minut(y) temu
    O dopiero Drugie Śniadanie.
  • dida123149 minut(y) temu
    @Maciej T. - od mojej siostry z pracy jeden poszedł z marszu bez rejestracji na szczepienie Astrą u nas w Rogoźnie
  • Ogorek9 minut(y) temu
    @Maciej T. Fajnie :)
  • Maciej T.8 minut(y) temu
    @Ogorek Wczoraj tak bolała lewa ręka, ale mam nadzieję że niedługo będzie w porządku ;)
  • pulkownik6 minut(y) temu
    https://www.pomponik.pl/plotki/news-danuta-holecka-jak-zostala-gwiazda-tvp-dlugo-znosila-upokorz,nId,5229063 Hahahahaahaha co za odlot! Holecka po prostu była za słaba na tle innych by prowadzić główne Wiadomości i to dlatego ją szybko wykreślali z grafiku. XD
  • Jordi6 minut(y) temu
    W głosowaniu dziennikarzy Wiwibloggs z całego świata wygrała Malta przed Francją i Szwajcarią. Polska i Gruzja jako jedyne ZERO POINTS.
  • Maciej T.6 minut(y) temu
    Wyrazy współczucia dla redakcji TVN24 :'(
  • Maciej T.5 minut(y) temu
    @dida12314 Pewnie nie chciał się zarejestrować
  • Ogorek5 minut(y) temu
    @pulkownik Dawno nie prowadziła 19:26, może dzisiaj z okazji Nowego Ładu będzie :huh:
  • konradTV5 minut(y) temu
    Zaczynamy "Familiade".
  • Jordi4 minut(y) temu
    Ja za dwa tygodnie mam szczepienie :)
  • Joker4 minut(y) temu
    @Jordi a czym
  • Ogorek4 minut(y) temu
    Ja w piątek J&J
  • Jordi3 minut(y) temu
    Oczywiście że Dżonson.
  • pulkownik3 minut(y) temu
    @Ogorek no jej to chyba od początku maja nie było
  • Jordi3 minut(y) temu
    Nie będę dwa razy popylać.
  • atomówka963 minut(y) temu
    @Jordi Ja akurat mam w Dzień Matki szczepienie Pfizerem. :)
  • dida123142 minut(y) temu
    Mi jeszcze nie wycofali szczepienia z powodu braku dawki :D
  • Joker2 minut(y) temu
    Myślałem ża Astra
  • Jordi2 minut(y) temu
    @atomówka96 jakby nie było J&J to bym rozważał Pfizera i Modernę.
  • Jordi2 minut(y) temu
    @Joker w Łodzi nikt nie chce Astry. Codziennie jest po kilkaset terminów wolnych
  • Jokerchwilę temu
    A u mnie w Kętrzynie jedna osoba była i Do Moderny były duże kolejki a do Astry nie było
  • dida12314chwilę temu
    U nas w Rogoźnie tylko Astrą szczepią

Zaloguj się  •  Zarejestruj się