• pulkownik6 minut(y) temu
    Hmmm, może dlatego że para hetero idąca za rękę ulicą nie musi się obawiać że dostanie w gębę od jakiegoś sebixa, albo może dlatego że mogą swobodnie brać ślub? ;)
  • Dominik198916 minut(y) temu
    No wiadomo ja tam do nich nic nie mam. Ale po co te cyrki robią na ulicach hehe
  • pulkownik5 minut(y) temu
    @Abbott bardzo źle
  • Abbott5 minut(y) temu
    @Dominik19891 Ja tez nie wiem po co Solidarność w latach 80 wychodziła na ulice. Pewnie nie akceptowali siebie XD
  • Jordi5 minut(y) temu
    Właśnie. W nocy czytałem dziesiątki opinii, wideo, oceny... Większość dziennikarzy zachwycona Szwajcarem. Ba wygrał głosowanie na najlepszą próbę dnia :o
  • Abbott4 minut(y) temu
    @pulkownik według mnie zwycięstwo przeszło Gjonowi koło nosa
  • Jordi4 minut(y) temu
    Wyraźnie przed nudną Bułgarką :o
  • Abbott4 minut(y) temu
    @Jordi co innego dziennikarze, a co innego jury i widzowie
  • Jordi4 minut(y) temu
    @Abbott w Misja Eurowizja zgodnie uznano, że dano najbardziej kontrowersyjny fragment na YT.
  • semperadastra4 minut(y) temu
    @pulkownik Żartujesz sobie chyba hahaha. Nikt nie ruszy dwóch gości, idących za rękę. Prędzej coś ci się stanie w islamskich dzielnicach "otwartego" świata Zachodu za bycie białym :)
  • Jordi3 minut(y) temu
    @Abbott widzowie na razie w 98% nie widzieli bo obejrzą w czwartek.
  • Dominik198913 minut(y) temu
    @pulkownik bez przesady nikt nirmalny nie bedzie podchodzi do homo trzymajacych sie za reke. Chyba, że jacyś chuligani.
  • DAWIDKI3 minut(y) temu
    @semperadastra ostatnio widziałem filmik jak eurodeputowany oberwał w twarz od afroamerykanów/arabów
  • Abbott3 minut(y) temu
    Komentarze Internautów są mieszane. A liczba dislajków na Youtube jest spora. Wyprzedza Gjona tylko Rafał
  • Jordi2 minut(y) temu
    W ogóle zjechano w paru miejscach buków, że chyba w tym roku nie mają wyczucia :lol:
  • pulkownik2 minut(y) temu
    @Abbott nawet najpiękniejszy i najbardziej wartościowy utwór zaśpiewany przez najlepszego wokalistę (nie mówię konkretnie ani o szwajcarskiej piosence ani o Gjonie) by zginął w takiej "prezentacji". Przerost formy nad treścią moim zdaniem - od wizualizacji, przez pracę kamer na "rapowaniu" wokalisty kończąc
  • Jordi2 minut(y) temu
    A Mazański zachwycony Gjonem, więc plotki o tym że jest zadufany w sobie to kpina.
  • Abbott2 minut(y) temu
    @Jordi Dla mnie te 20 sekundnie zrobiło dobrego wrażenia. Boję się, że będzie za bardzo teatralnie.
  • Jordi1 minutę temu
    Ja jestem zachwycony i oby wygrał na przekór wszystkim.
  • Abbott1 minutę temu
    *nie zrobiło
  • pulkownik1 minutę temu
    Oczywiście nie jest to tej samej klasy przerost formy co u naszego cudu wokalu z remizy, nie ta estetyka i nie ta klasa wykonania, ale irytacja w oglądaniu obu występów, przynajmniej u mnie, podobna xD
  • Jordichwilę temu
    @Abbott no też mówi bardzo wiele osób, że dano taki fragment, że ludzie mają WTF...
  • Jordichwilę temu
    @pulkownik a co miało być? Fortepian? Ludzie go błagali, żeby tego nie robił, bo zaraz fani Dankana by gadali że kopiuje...
  • DAWIDKIchwilę temu
    Dzisiaj w TVPiS po 159 razy puszczą po każdej obietnicy Kaczafiego https://www.youtube.com/watch?v=7FKGsStBMW8
  • Dominik19891chwilę temu
    Co to za orównanie Solidarność a LGBT. Powiniście sie cieszyć, że ta Solidarność obaliła komunr. Bo jakby nadal była komuna to o LGBT nikt by teraz nie słyszał. Wiec macie lepiej niż za komuny.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się