• mChat
  • Nowy Telewizor5 minut(y) temu
    A propo wczorajszego meczu. Słyszałem że przegraliśmy przez szczepienie piłkarzy :lol:
  • kuc121020045 minut(y) temu
    ta przerwa techniczna forum było :huh:
  • Kiler5 minut(y) temu
    Panowie, czy tylko u mnie jest jakaś dziwna czcionka, że na przykład "ł" mam jakieś pochyłe i pogrubione?
  • Trzeciak4 minut(y) temu
    @Nowy Telewizor - przegraliśmy przez brak strategii Sousy. Jeśli odpadniemy z Euro już po fazie grupowej, to polską kadrę na jesienne eliminacje na Mundial w Katarze powinien poprowadzić inny selekcjoner.
  • Manieq4 minut(y) temu
    @Nowy Telewizor Niedługo jak ktoś wstanie lewą nogą, to też antyszczepy będą mówić "tO pSzEZ śMiErCiOnKę" :lol:
  • Nowy Telewizor4 minut(y) temu
    @Kiler u mnie ł normalnie się wyświetla ;) Dziwne rzeczy od wczoraj się dzieją. Awatary nie wyświetlają się, ł jest dziwne
  • Nowy Telewizor3 minut(y) temu
    @Manieq +1 :lol: / @Trzeciak no właśnie. A ci anty już fantazju
  • Nowy Telewizor3 minut(y) temu
    *fantazjują :P
  • jas063 minut(y) temu
    A myślałem, że to wina Tuska :p
  • Kiler3 minut(y) temu
    Rozumiem, że jest jedna czcionka na forum do wyboru?
  • jas063 minut(y) temu
    albo Trzaskowskiego
  • Nowy Telewizor2 minut(y) temu
    @jas06 wina Tuska to dawno, dawno temu
  • Nowy Telewizor2 minut(y) temu
    była...
  • dida123142 minut(y) temu
    Kolejny kod w konkursie Lay's wygrałem. 😂😂
  • Nowy Telewizor1 minutę temu
    @dida12314 gratulacje :D
  • bucik111 minutę temu
    W 10 edycji Masterchefa będzie nieco zmieniona spiżarnia, która będzie jaśniejsza
  • jas061 minutę temu
    Nie ma fonii w TVP 4K, Ani w ścieżce polskiej, ani w oryginalnej. @dida12314 A co w tym kodzie?
  • Manieq1 minutę temu
    Tymczasem Info wciąż w formie: https://www.tvp.info/54350979/katarzyna-lubnauer-ogladala-mecz-polska-slowacja-w-tvp :lol:
  • Trzeciak1 minutę temu
    Dziś nie ma meczu o 15:00. Są tylko o 18:00 i 21:00.
  • Manieq1 minutę temu
    Już nie mówiąc o artykule "czy Niemcy uklękną na meczu za błędy II wojny światowej" xD
  • jas061 minutę temu
    @Manieq Intrygującem
  • Nowy Telewizorchwilę temu
    @Manieq już przesadzają
  • jas06chwilę temu
    Mieliśmy działać ponad podziałami a widać że sami dzielą...
  • dida12314chwilę temu
    @jas06 - miesięczny dostęp do pakietu Sport w C+ on-line
  • jas06chwilę temu
    O gratki

Zaloguj się  •  Zarejestruj się