• pulkownik22 minut(y) temu
    @m1992 to wykluczenie nadcisnienia, astmy, otyłości, cukrzycy z chorób uprawniających do szybszego szczepienia to było takie bandyctwo
  • DaMiAn199822 minut(y) temu
    Odpalam HP a tam na samym początku HEHEHEHEEEE ❤️ Normalnie sobie chyba nagram i na budzik ustawię ten dźwięk
  • Tomasz_B21 minut(y) temu
    Będę musiał kiedyś ten śmiech usłyszeć :huh: skoro tu stał się symbolem nieodłącznym oglądających HP czy tam to drugie
  • Tomasz_B20 minut(y) temu
    A, HP tak jak napisałem
  • Jordi20 minut(y) temu
    @Tomasz_B jak na roczne dziecko uważam, że tragedii nie było :o Bebilon był w JEDNYM sklepie w Łodzi i tatuś o 3 w nocy jechał stać za nim w kolejce.
  • Tomasz_B19 minut(y) temu
    To rzeczywiście świadomie pamiętasz :P
  • Jordi17 minut(y) temu
    https://forum.media2.pl/viewtopic.php?f=169&t=12129&start=1725 - tu jest rechot Ewki.
  • Jordi17 minut(y) temu
    3 post od góry.
  • Tomasz_B16 minut(y) temu
    I to niby coś specjalnego? :huh:
  • Jordi14 minut(y) temu
    HAHA idealnie wyliczyłem 04.05 mam zapisy ;D
  • Tomasz_B13 minut(y) temu
    Gratulacje
  • Tomasz_B9 minut(y) temu
    A ja sobie patrzę klan na tvp seriale, ślimacze tempo tam wszystkiego :P
  • Jordi6 minut(y) temu
    Szef KPRM: będziemy starali się zastąpić AstraZenecę innymi szczepionkami - oby zdążyli do mojego szczepienia :P
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    Zaczna wstrzykiwac jakieś placebo :P
  • m19925 minut(y) temu
    @Jordi Podobno przy zapisie podaje się jaki preparat.
  • m19924 minut(y) temu
    A w ogóle, widział ktoś ten system zapisów na szczepienie? Gdzie dokładnie widać którego producenta to szczepionka? Przed zapisem?
  • beka3 minut(y) temu
    @m1992 Ponoć nie ma możliwości wyboru szczepionki
  • Jordi3 minut(y) temu
    Przez rządową stronę nie ma szans wyboru. Jak zadzwonisz do przychodni lub punktu szczepień jest szansa ;)
  • m19922 minut(y) temu
    Jak nie ma, to się będzie pytać po punktach szczepień.
  • dida123142 minut(y) temu
    Dla mojego rocznika jaka najlepsza?
  • m19922 minut(y) temu
    Mama zapisywała babcię bezpośrednio w punkcie szczepień i od razu mówili że mają Pfizera.
  • beka1 minutę temu
    @dida12314 Pfizer/Moderna, po Astrze sporo osób musi co najmniej jeden dzień "odchorować"
  • dida123141 minutę temu
    @beka - mówisz dla 27-latka Pfizer lub Moderna.
  • m19921 minutę temu
    Ja się cały czas zastanawiam, na czym dokładnie polega technologia mRNA.
  • m1992chwilę temu
    Ciekawe czy po Johnsonie też ludzie odchorowują.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się