• mChat
  • Jordi13 minut(y) temu
    Patyra zapowiadał wywiad o treningu Polaków po czym NIC o tym nie powiedziano...
  • Kisik9413 minut(y) temu
    coś nowego jakby powiedział to jak najbardziej
  • Jordi13 minut(y) temu
    Typowa Kura Sport :lol:
  • Ogorek12 minut(y) temu
    @Jordi Przynajmniej wczoraj się ogarnęli z meczem i nie było wpadki większej niż na Eurosporcie :P
  • Jordi11 minut(y) temu
    A co ES zrobił wczoraj?
  • Jordi11 minut(y) temu
    Dla mnie to co wczoraj redakcja sportowa Kury odwaliła nie pobije nic na świecie przez dekady...
  • Ogorek11 minut(y) temu
    Nie wczoraj tylko ogólnie jakie im się zdarzały w tym roku
  • Ogorek10 minut(y) temu
    Że urywali biathlon itd.
  • Ogorek9 minut(y) temu
    To miałem na myśli, że nie było wpadki, że puścili dokończenie meczu na TVP2, ze studiem to oczywiście wpadka
  • Jordi9 minut(y) temu
    Aaaaa no ale nie uratowali się tym że mecz zostawili na Dwóji. Niesmak poszedł...
  • Jordi8 minut(y) temu
    Gocha na tvn wcina pizzę tak chudnie :P
  • Jordi7 minut(y) temu
    O wspaniała Agata Wolna na 24.
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    O Polsat sport i tvp sport rośnie, co tam?
  • Jordi6 minut(y) temu
    Iga klasa na wywiadzie. Czeszka tragedia tylko ja ja ja ja ja ja ja no i JA...
  • Alek12246 minut(y) temu
    Ale decyzja że kończymy Dwójce musiała zapaść nagle bo studio już zakończyli i już pożegnali widzów Dwójki
  • Alek12245 minut(y) temu
    Poszły reklamy, potem 2 razy ten nieśmieszny serialik z Korczem i Bacią i wrócili na stadion
  • Jordi5 minut(y) temu
    Iga wiadomo czemu wszyscy ją kochają i miała większą wrzawę od Czeszki. Nie da się jej nie lubić :D
  • Jordi5 minut(y) temu
    Ale nawija po angielsku.
  • Tomasz_B5 minut(y) temu
    @Alek1224 no bo już kończył im się czas na studio jak ta decyzja pojawiła się
  • Jordi5 minut(y) temu
    Fuj Romer....
  • kamil25054 minut(y) temu
    @Ogorek chyba zaskoczenia nie będzie
  • kamil25051 minutę temu
    @Ogorek chciałbym żeby Bruk Bet przegrał, a GKS Tychy wygrał xD no i w barażach awans ŁKS. ;)
  • Ogorek1 minutę temu
    Radomiak 2:0 :D
  • Ogorek1 minutę temu
    @kamil2505 Też bym tak chciał
  • Jordichwilę temu
    Romer BRAWO! Powiedział wprost że Czeszka ewidentnie z premedytacją oszukała...

Zaloguj się  •  Zarejestruj się