• mChat
  • Ogorek9 minut(y) temu
    A, to może podawał
  • semperadastra9 minut(y) temu
    Nom
  • semperadastra9 minut(y) temu
    Mogliby wbić, przecież przy takim posiadaniu, no xD
  • Tomasz_B8 minut(y) temu
    Ja dziś chyba 0 punktów :huh:
  • Tomasz_B8 minut(y) temu
    Pewnie że 0 ;D
  • Lupus287 minut(y) temu
    Ja 2 :v
  • Tomasz_B7 minut(y) temu
    Koniec
  • Ogorek7 minut(y) temu
    Ja też :P 2 punkty zarobiłem na Czechach :P
  • Damianou187 minut(y) temu
    Hahahaha, coraz mniejsze szanse na awans xDDD
  • Tomasz_B7 minut(y) temu
    Polska 4 po 1 kolejce
  • beka6 minut(y) temu
    Pierwszy bezbramkowy remis na tym Euro, Polska to przynajmniej bramkę strzeliła :lol:
  • Tomasz_B6 minut(y) temu
    @beka dwie
  • Ogorek6 minut(y) temu
    @beka Za Brzęczka nawet tej bramki by nie było :P
  • semperadastra6 minut(y) temu
    Ja też dzisiaj zero, ale pamiętajcie, że wskazałem, że Polska zakończy na fazie grupowej ;)
  • Ogorek5 minut(y) temu
    Pomyśleć, że Olsen kiedyś w Romie tak słabo bronił :P
  • Ogorek5 minut(y) temu
    Ups, dałem 1/8 :P
  • Tomaldo Banjo5 minut(y) temu
    Laskowski próbuje krzesać optymizm :)
  • Lupus284 minut(y) temu
    Ja też się trochę odbiję na tej fazie grupowej :P dobrze, że nie liczy się miejsce w grupie, bo podałem, że będzie 3 :lol:
  • MaciejOlek3 minut(y) temu
    No cóż, o naszym meczu za wiele pisać nie trzeba. Balonik pękł i się nie łudzę, odpadniemy po fazie grupowej. Czechy ze Szkocją ładny mecz, a druga bramka stadiony świata. A Hiszpania i Szwecja jak równy z równym, mecz dobry.
  • Alek12241 minutę temu
    I znowu TVP Sport będzie dublować Jedynkę a jest Argentyna - Chile na Copa America
  • semperadastrachwilę temu
    @MaciejOlek Szwedzi cały mecz obrona Częstochowy, no nie było to jak równy z równym :P
  • semperadastrachwilę temu
    Szwedzi obrona Częstochowy, jak to groteskowo brzmi w ogóle xDD
  • Ogorekchwilę temu
    A właśnie, jak ktoś nie widział tej bramki: https://twitter.com/sport_tvppl/status/1404444023750864899
  • MaciejOlekchwilę temu
    @semperadastra No cóż, każdy ma prawo do swojej opinii...
  • Ogorekchwilę temu
    @semperadastra Noo xDDD

Zaloguj się  •  Zarejestruj się