• Dominik1989155 min temu
    bombe*
    Katol co ty pieprzysz :lol:
    Karol*
  • Jordi54 min temu
    @Karol dokładnie z PiS taka prawica, jak ze mnie Kinga Rusin :P Ludy komunistyczne w 90%...
  • Jordi54 min temu
    A w TK zasiada total komuch prokurator co chciał zniszczyć Solidarność Piotrowicz... KPINA...
  • Abbott53 min temu
    @Karol widzę, że nieźle się dzisiaj bawisz😂😏 Weekend rozpoczęty😁
  • Karol53 min temu
    Rozsadzał PRL od środka przecież
  • Abbott50 min temu
    @DAWIDKI ja do dziś używam rękawiczek. Szczególnie w działach z warzywami i owocami 😎
  • Jordi50 min temu
    W ogóle jak nie lubię Rusin, to ten pacan Śpiewak totalnie się ośmiesza zarzucając jej cokolwiek. FACET SKAZANY PRAWOMOCNIE i męczybuła... Kinga prawdę napisała, a idioci go śledzący zaślepieni nie widzą, że on walczy o bycie politykiem i kimś z kasiorą, a mu nie idzie wybitnie... :rolleyes:
  • Karol43 minut(y) temu
    @DAWIDKI wymacane gołymi rękami przez babcie bułeczki w sklepie są mniam? 🙂
  • Karol43 minut(y) temu
    A może je myjesz albo parzysz we wrzątku ? 🤣
  • Karol41 minut(y) temu
    Absurdem to jest wyciąganie drobnych dla kasjerki spomiędzy jajek, by sobie wybrała 37 groszy przez facetów.
  • Jordi38 minut(y) temu
    357 rośnie jak szalone :o Już 15 tysi więcej od RNŚ.
  • DAWIDKI7 minut(y) temu
    Zwłaszcza, że są badania dotyczące, że przez dotyk się można zarazić xD Idzcie dezynfekować się po 159 razy a potem płacz że ręce mają superbakterie lub pieką xD
  • DAWIDKI5 minut(y) temu
    Ja tam podkreślam, że jedyne co powinno zostać na zawsze to dystans i maseczki dla chorych którzy ewidentnie smarkają. :) Dezynfekcja to głupi rytuał który już jest ostrzegany ze jesli nadal posłuszne owieczki beda tak robić to zerowa flora bakteryjna zrobi superbakterie która będzie grozniejsza niz covid.
  • Karol5 minut(y) temu
    Ale to ma sens nawet ze względów higienicznych. Smakują Ci bułki macanki z supermarketu? 🙂
  • Kamilo5 minut(y) temu
    Podobno od częstego dezynfekowania dłoni, można sobie skórę rozpuścić :evil:
  • DAWIDKI4 minut(y) temu
    W dzialach gdzie jest coś swiezego - owszem rękawiczki - tak, ale w całej przestrzeni sklepu to idiotyzm.
  • DAWIDKI4 minut(y) temu
    https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-naukowy-ostrzegaja-czas-skonczyc-z-obsesyjnym-odkazaniem-moga-powstac-superbakterie
  • Karol3 minut(y) temu
    Hmm... To nie zakładaj. Po problemie 🙂
  • DAWIDKI2 minut(y) temu
    Raczej będzie trzeba bo cieć będzie gonić tych bez rękawiczek
  • DAWIDKI1 minutę temu
    Ja raz nie zdezynfekowałem ichniejszym dezynfektorem w pewnym znanym markecie to przez pol marketu mnie gonili hurr durr trzeba dezynfekować.
  • DAWIDKI1 minutę temu
    Mimo, że ostatnie 5 sklepów gdzie byłem też dezyfenktorowi ciecie byli. I dezyfekowałem normalnie, bo był skład.
  • DAWIDKIchwilę temu
    Polecam w Poznaniu "dezynfekować się" w tramwaju - będziecie capić gorzej niż żul :D
  • DAWIDKIchwilę temu
    Raz będąc tam wpadło mi do plecaka. Smród na cały tydzień, że raz mnie z lokalu wyprosili bo tak waliło.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się