• Ogorek7 minut(y) temu
    @dida12314 Czyli nie dogadali się z Wembley
  • Alek12246 minut(y) temu
    Jutro 1 mecz kadry siatkarskiej
  • Jordi6 minut(y) temu
    Start 20:30:04.
  • Mat.2123476 minut(y) temu
    HP start
  • Asjata5 minut(y) temu
    Zaczynamy uroczystosci żałobne :'(
  • Darilla5 minut(y) temu
    Maciej w maseczce na video rozmowie, bo przecież przez telefon się zarażą :lol:
  • annawoj11045 minut(y) temu
    Wyrocznia??
  • Alek12245 minut(y) temu
    W NND architekci tylko na łączach
  • Alek12245 minut(y) temu
    Chyba COVID
  • dida123144 minut(y) temu
    @Alek1224 - towarzyski, nie?
  • Jordi3 minut(y) temu
    @annawoj1104 no będzie.
  • pulkownik3 minut(y) temu
    Przewinąłem se Playera i jestem W OPÓR wkurwi*ny
  • Asjata3 minut(y) temu
    @pulkownik Nie dobijaj mnie :'(
  • Alek12242 minut(y) temu
    @dida12314 - w ten weekend kadry grają towarzyskie dwumecze z transmisją telewizyjną. Jutro i piątek siatkarze z Belgią, w sobotę i niedzielę siatkarki z Bułgarią
  • dida123142 minut(y) temu
    @Alek1224 - a za 2 tygodnie ruszamy z LN. Kupa transmisji będzie. :D
  • Jordi2 minut(y) temu
    @pulkownik ja już od chwili wejścia Sary nie miałem złudzeń...
  • Asjata2 minut(y) temu
    Co za strzały xD
  • Jordi1 minutę temu
    Kornelia co za dno...
  • Trzeciak1 minutę temu
    Przesłuchałem i przejrzałem wszystkie pierwsze próby drugiego półfinału ESC. Zmiana Szemplińskiej na Brzozowskiego, to chyba będzie jedna z najgorszych i najbardziej nietrafionych decyzji, jakie podjęto w TVP za czasów Kurskiego. Biorąc pod uwagę ile kiczu będzie w drugim półfinale - Alicja tym większe miałaby szanse, by wyjść z półfinału.
  • Alek12241 minutę temu
    @dida12314 - w ogóle słyszałeś co Vital powiedział?https://twitter.com/polsatsport/status/1392477109805854721?s=19
  • pulkownik1 minutę temu
    Jak Kornelie na początku tolerowałem i nawet bawiła czasem, tak teraz jej nie trawie.
  • Trzeciakchwilę temu
    Oczywiście są perełki - Victoria z Bułgarii, Gjon z Szwajcarii, nawet Stefania z Grecji i Dadi z Islandii też całkiem fajnie się bronią. :)
  • Jordichwilę temu
    @pulkownik jak ona na wykopie przebiła Luizę w w najbardziej znienawidzonej uczestniczce...
  • Jordichwilę temu
    @Trzeciak CHORWACJA!
  • pulkownikchwilę temu
    Lui co by o niej nie mówić, przynajmniej jest śmieszna i w OPÓR zyskała po odejściu Olki.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się