• pulkownik36 minut(y) temu
    @kamil2505 Stary, ale ty masz ból dupy. Jak masz problem z tym co tutaj piszemy, oglądamy, to się wyloguj, idź na spacer, poczytaj książkę albo se włącz wybitnie ambitny Ślub od pierwszego wejrzenia :lol: Dwa, trzy tego typu przytyki były może i zabawne, ale robisz się coraz bardziej żałosny, szkoda, bo wydawałeś się być spoko gościem a stajesz się gorszy niż wrzód na dupie ;)
  • Tomasz_B36 minut(y) temu
    @pulkownik +1000
  • kamil250531 minut(y) temu
    @pulkownik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • kamil250528 minut(y) temu
    @pulkownik już obejrzałem wszystko ze "Ślubu". Teraz zabieram się za inne "ambitne" programy - "Dzień dobry TVN" to właśnie taki wspaniały program. Mega "ambitny". Taki typowy dla kogoś kto nie ma nic ciekawego do roboty. A ile tam ciekawych rzeczy można się dowiedzieć... Może będzie relacja z poranka Edyty Herbuś albo innej "gwiazdy", np. z TTBZ. Ostatnia relacja wywarła na mnie ogromne wrażenie. :lol:
  • Darilla22 minut(y) temu
    @kamil2505 po to masz pilota i funkcje przełączania kanałów żebyś sobie oglądał to co chcesz, ja na przykład nie oglądam uwielbianego tutaj HP, ale szanuje to, że inni chcą i lubią oglądać, więc po prostu szanuje to i nie robię żadnych przytyków do innych, bo oglądają coś czego nie lubię, polecam każdemu
  • kamil250521 minut(y) temu
    @Darilla ale czy gdzieś widzisz przytyki? :) ;)
  • Dominik198917 minut(y) temu
    @Darilla Polecasz każdemu żeby oglądał coś czego nie lubi ;D
  • Dominik198916 minut(y) temu
    No i gdzie ta Bonanza :rolleyes:
  • Jordi5 minut(y) temu
    W DDTVN był arcybiskup Ryś :)
  • Dominik198915 minut(y) temu
    A Ptyś był ;D
  • Tomasz_B4 minut(y) temu
    @Jordi kopę lat :-*
  • Jordi4 minut(y) temu
    Ja za to nie wiem jak można oglądać PnŚ... W każdej parze ktoś nie do zniesienia. A to Kammel upadły, a to tragiczna Drewnogośka, a to Wkurzajewski...
  • Jordi4 minut(y) temu
    Witam witam :)
  • Dominik198914 minut(y) temu
    Jest Bonanza jupi ^-^ ^-^
  • Abbott3 minut(y) temu
    Heloł Jułrop! @Jordi wysyłasz do OGAE filmik wsparcia dla Rafała?🤣😂
  • Jordi3 minut(y) temu
    No i top of the top par PnŚ w tej chwili. Upadły totalnie żenujący Wolny z psem i wnerwiająca ostro Ida z dzieckiem :lol:
  • kamil25053 minut(y) temu
    @Jordi Dzień dobry!
  • Dominik198913 minut(y) temu
    Któregoś dnia jak włączyłem to była Cichopek i Kurzajewski.
  • Jordi2 minut(y) temu
    @Abbott chyba śnisz :P
  • pulkownik2 minut(y) temu
    @Abbott @Jordi rozumiem że braliście wczoraj udział w modlitwie za Rafała? :lol:
  • Jordi2 minut(y) temu
    @Abbott napisz kucowej :P
  • Abbott1 minutę temu
    Polscy reprezentanci jakoś mają pecha z tym covidem. Jak nie skoki, piłka nożna to teraz Eurowizja
  • Tomasz_Bchwilę temu
    To nie pech tylko wiadomo że istnieje zagrożenie chorobami :huh:
  • Abbottchwilę temu
    Nie zdziwię się jak teraz wynik PCR tej osoby wyjdzie teraz negatywny😂
  • Dominik19891chwilę temu
    No i dobrze przecież bedzie kompromitacja.

Zaloguj się  •  Zarejestruj się