• KG254 min temu
    Finał w 3 godziny? Ciężko mi w to uwierzyć
  • Trzeciak53 min temu
    @KG2 - 20 lat temu nie takie niemożliwe, tylko wtedy mieliśmy tylko ok. 22-24 uczestników, no i nie było półfinałów.
  • Trzeciak51 min temu
    Dobra, ja zmykam i może wieczorem uda mi się coś napisać. To do zobaczenia. :)
  • KG248 min temu
    Sylwia Grzeszczak, Rafał Brzozowski i jakiś chłopak gośćmi w finale Kidsa :)
  • Manieq41 minut(y) temu
    Oj na pewno będzie solidna obsuwa w ramówce - same występy to już dobre 2 godziny, a jeszcze wcisnąć interval act, gości specjalnych, już nie mówiąc o "tłelf pojntsach"... Z 3,5h to będzie przy dobrych wiatrach ;)
  • Manieq40 minut(y) temu
    A, właśnie jak w tym roku wygląda kwestia wizytówek? Nie będzie ich, czy kraje nagrywają je we własnym zakresie? Bo nie chce mi się wierzyć, żeby w dobie restrykcji nagle mieli sprowadzać wszystkich uczestników na nagrywki po Rotterdamie:)
  • KG238 minut(y) temu
    Będą na "zielonym ekranie" :)
  • KG237 minut(y) temu
    Głównym motywem będzie ładny podświetlany domek
  • Jordi27 minut(y) temu
    Przecież dla Sylwii to upokorzenie śpiewać z kimś takim... Mam nadzieję, że oddzielnie będą śpiewać, bo w duecie to będzie kabaret :P
  • Jordi24 minut(y) temu
    Co do finału ESC nie ma szans, żeby wyrobili się do północy. Dobrze jak do 0:30 się wyrobią to już i tak będzie krótko, bo w ostatnich latach koncert kończył się o 0:45-50, Izrael przegiął, bo do 1:10 było.
  • Jordi21 minut(y) temu
    Semi to nawet do 22:45 mogliby się uwinąć. Piosenki jakby chcieli to by załatwili w godzinę, do tego głosowanie, krótki występ artystyczny i wyniki.
  • Jordi16 minut(y) temu
    Najkrótszy finał ESC ostatniej dekady był w Baku. Już 0:25 skończyli.
  • Tomasz_B15 minut(y) temu
    Ty pamiętasz o których godzinach były końce?
  • Karinkabart14 minut(y) temu
    https://eurosport.tvn24.pl/io-w-tokio,470/tokio-2020-eurosport-pokaze-igrzyska-olimpijskie-gdzie-ogladac-w-tv-i-internecie,1056796.html
  • Jordi12 minut(y) temu
    @Tomasz_B wrzucone są przecież finały na YT.
  • Jordi12 minut(y) temu
    @Karinkabart o Gonciarz będzie :D
  • Jordi11 minut(y) temu
    "Tylko w Eurosporcie i na platformach TVN Grupa Discovery polscy widzowie zobaczą każdą sekundę igrzysk, rywalizację o każdy medal i występ każdego sportowca." Nie Kura Sport :P
  • Alek122411 minut(y) temu
    Ten co ostatnio tłumaczył fascynacje dziećmi?
  • Jordi10 minut(y) temu
    Nie wiem co kto tłumaczył. To ten z Japonii Jutuber.
  • Jordi10 minut(y) temu
    Boże Karol Stopa będzie nas męczyć swoim jęczeniem w tenisie DLACZEGO? :angry:
  • Alek12249 minut(y) temu
    Ja wiem kto to jest Gonciarz.
  • Jordi8 minut(y) temu
    Stopa mógłby pójść do Polsatu żadna strata, a tamtejsza redakcja jest marna jak on :P
  • Alek12247 minut(y) temu
    O, WP zostało dziś partnerem PKOL
  • Alek12245 minut(y) temu
    Szacunek że prywatna firma
  • kamol1 minutę temu
    O kurde, widać, że Koleśnik i Bielenia to rodzeństwo, oboje mają coś charakterystycznego w sobie i w swojej urodzie

Zaloguj się  •  Zarejestruj się